Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhességnél hematóma...

8 hetes terhességnél hematóma Ha nem társul hozzá vérzés vagy barnázás jelenthet jót ?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdeznék első sorban akiknek nem volt semmilyen vérzés

Felszívodott rendben ?



2022. nov. 21. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindent igazából nem jelent. Mármint, az sem, ha vérzik, az sem, ha nem. A hematóma már csak ilyen, vagy felszívódik vérzés nélkül vagy vérzéssel, de 8 hetes terhesség esetén a vérzés megléte már nem olyan befolyásoló dolog, mint 4-5-6 hetesen, mikor még alig van megtapadva a magzat.
2022. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sem volt vérzés, 8 hetesen amikor mentem ultrahangra, akkor vette észre a doki. Kaptam utrogestant, 10.héten mentem újra, akkor már felszívodott. Nyugi, csak pozitívan 😊
2022. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hematóma tök lutri... vagy okoz bajt, vagy nem.


Én az esedékes menstruáció napján teszteltem pozitívat és már aznap este vérezni kezdtem, el is könyveltem magamban kémiai terhességnek, és hogy kár volt ilyen korán tesztelni. Aztán mégis minden uh alkalmával ott volt és fejlődött. 13 hetes terhességig masszívan véreztem, mostanra pedig már 4 éves is elmúlt a fiam.

2022. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!