Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ez a fájdalo...

Mennyire normális ez a fájdalom terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első baba, tapasztalatlan vagyok, mi normális és mi nem. 21. Hétben járok. Azt vettem észre, hogy alhasnál, ott lent a lágy részeknél, a combhajlat közelében, bocsi normálisan nem tudom meghatátozni a helyét, valahol ott belül. Szóval olyan érzésem van mintha húzódna. Kellemetlen felállnom, meg fordulni az ágyban, vagy ha sokat állok akkor is érzem. Arra gondoltam, hogy nyúlhatnak a szallagok? Óvatosan kell felülnöm az ágyról, nem úgy qhogy szoktam hipp hopp,mert érzem hogy fájdogál. Elviselhető de azért aggasztó is...


A picit kb 1 hete érzem, mellsőfali lépényem van.


Szerintetek keressem fel az orvosom, vagy ez normális? Kismamák, nektek volt ilyen érzésetek? Ilyen húzódó kellemetlen érzés, mintha szakadna le az alhasad vagy nem tudom megfogalmazni. :(


Köszi, ha elolvastad és tudsz segíteni!



2022. nov. 26. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nekem is, pont ebben az időszakban.

Normális, nekem 2-3 hét után elmúlt.

2022. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt megnyugtató olvasni! 🙏
2022. nov. 26. 13:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt eddig egyszer, azt hiszem kb. Három napig tartott, de én még előrébb vagyok. :) 15hkm
2022. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mellsőfali 22hkm ☺️
2022. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, drágák vagytok! 💚
2022. nov. 26. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2022. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sheyenne válasza:
Magyarul nem tudom hogy nevezik ezt, nekem is volt ilyen, teljesen normális. Angolul úgy nevezik hogy "round ligament pain", ami lényegében a has és a combhajlat/ szemérem környéki inszalagok megnyulasabol ered. Az érzést tökéletesen leírtad. Keress rá google-on erre a kifejezésre. :)
2022. nov. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rá keresek mindenképp! Azt vettem még észre, hogy egy kiadós alvás után, vagy egy átaludt éjszaka után jobb a helyzet. Köszi még egyszer, angyal vagy! 💚
2022. nov. 27. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál nem volt terhesség alatt,szülés után jött ez elő kb. másfél évig,ha sokat sétáltam.Most a második terhességemnél sajnos a második trimesztertől végigkísér,most vagyok a 36. héten.Én is remélem,hogy megint elmúlik majd szülés után idővel.
2022. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nekem is tart azóta. Nem baj csak a babának ne legyen baja. Bármit elviselek. 😂
2022. dec. 3. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!