Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem be a 24 hetet,...

Ma töltöttem be a 24 hetet, és egy ideje észrevettem, hogy fakó az arcbőröm és fénytelen a hajam, karikás a szemem, és nagyon sápadt vagyok. Van valami krém, sampon ami segít ezeken a problémákon?

Figyelt kérdés

Szedek vitaminokat:C vitamint,vasat,kalciumot,magnéziumot,b6,b12-t,k vitamint és d vitamint,sok gyümölcsöt,halat,teljes kiőrlésű gabonát eszem...a babóval minden rendben,a laboreredményeink is jók.

Napi 10-12 órát alszunk...

Mitől lehet,hogy mégis fáradtnak tűnök,és betegnek?


2010. szept. 30. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

kérj időpontot egy kozmetikushoz kérj tippeket a bőröd gondozásához kérdezd meg hogy milyen tipusú és attól függően vegyél a drogériákban termékeket.

tegyél fel otthon fürdés / zuhany után egy arcpakolást

hajmosás után fényesitő balzsamot


az ún. szépségvitamin szedése nem tudom mennyiben javasolt várandósság alatt ami a bőr és a körmök + a haj fényességét biztositja.


talán erre is kapsz választ.

2010. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

megpróbálom a hajfényspray-t,vagy hajfénybalzsamot,az talán segít...

meg nézek vmi vitaminos pakolást a drogériába...

ha sikerül bejutnom kozmetikushoz,akkor megkérdezem még mit tehetek :)


szépségvitamint úgy tudom ilyenkor nem ajánlják,főleg hogy amúgy is szednem kell a baba miatt vitaminokat...és a szépségbogyók nem bizti,hogy jót tesznek neki...

ezt majd csak szoptatás után :)

2010. szept. 30. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

ok.

legyél csini és szép kismama!

2010. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!