Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövőhéten megyünk 12 hetes...

Jövőhéten megyünk 12 hetes genetikai ultrahangra debrecenbe Kovácsné Rácz Hajnalkához. Egyik ismerősöm említette hogy ő meg tudja mondani biztosra a baba nemét. Aki járt már nála és megmondta annak tényleg bejött a tippelés ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt a doktornőt nem ismerem. De leirom nálunk hogy volt: kereken 12 hetesen voltam az ultrahangon, mikor elkezdtük, épp aludt. Aztán felébredt és izgett-mozgott. A vizsgálat végén megkérdeztem a doktornőt, tudja-e a nemét. Mondta, hogy egy pillanatra látta az elején, kisfiú. Csináltattunk Niftyt, tényleg kisfiú. 💙

Szóval ha 2 perccel később kezdi a doktornő a vizsgálatot, amikor már mozgásban volt, nem tudta volna megmondani.

2022. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. dec. 4. 14:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalt orvos megmondja a 12 hetes méretekből.Azt hiszem combcsont hosszából... Nem emlékszem már. Megmondta, hogy fiú, az is lett
2022. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ma voltam az ultrahangon és nem tudta mebmondani a baba nemét mert a lába között volt a köldókzsinór de még ígyis azt mondta hogy ha oldalról nézi ő inkább kislánynak mondaná mert a hasa aljánál lapos de inkább nem mond semmit nehogy csalódás érjen.

Ezt a combcsontos dolgot ndm érrwm hogy az alapján tudják megmondani a baba nemét?!

2022. dec. 6. 21:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Legalább egy picit tovább várakoztok, kicsit izgalmasabb ez az időszak amikor még nem 100%ra tudja az ember :)
2022. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!