Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Béres Alexandra terhestornája...

Béres Alexandra terhestornája a Változz vissza? Az nem csak szülés utáni?

Figyelt kérdés
Vélemények is érdekelnének. Az előző terhességemnél Rubint Rékáét vettem meg, de annyira idegesített, amit beszélt, hogy egy hónap után elő sem vettem többet. Ezért próbálnám most ki Alexandrát, de nem tudok rájönni, hogy melyik is konkrétan az ő terhestornája?!
2010. okt. 2. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem megvan ez a dvd.

Van rajta egy kb 10 perces terhestorna, egy kb 15 perces "3 hónapos a baba" torna, és egy kb 30 perces "6 hónapos a baba torna".

Én nem szeretem ezt a terhestornát, mert nekem nagyon lassú és ráadásul túlságosan rövid. Mire belejössz, pont letelik a 10 perc. Sok értelme nincs :( Ráadásul a 10 percből kb 4 percig csak a levegőt veszed, feltartott karokkal...

Terhestornának a Réka elég jó, én is azt csináltam, hogy lehalkítottam, hogy ne halljam a hangját.

Egyébként az Alexandra dvd-n a 30 perces torna viszont nagyon szuper szülés utánra!!! (Nem kell megvárni hozzá, hogy 6 hónapos legyen a baba, nem értem, miért ez a címe.) 30 percben van minden: guggolás, farizom, felsőtest, has, tényleg nagyon szuper!

Remélem tudtam neked segíteni!

2010. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. okt. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!