Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Krasznai Zoárd debreceni...

Krasznai Zoárd debreceni nőgyógyászról kinek mi a velemenye ?

Figyelt kérdés
És lehet tudni mennyibe kerül nala most egy vizsgálat? Baba tervezés előtt állunk ezért keresnénk dokit Debrecenbe. Vagy szívesen fogadok ajánlatokat hogy kit keressek fel
2023. jan. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy tudom, hogy mióta a nőgyógyászati klinika igazgatója lett, azóta nem vállal senki, de javítsatok ki ha tévedek. Én amúgy nem mennék hozzá, pont azért mert az igazgatás biztosan sok időt és figyelmet felemészt.

Én az Orosz testvéreket ajánlom, de gondolom, mint minden orvosról, róluk is megoszló a vélemény. Az enyém pozitív :) remélem találsz egy jó orvost, aki rendesen foglalkozik veled.

2023. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊
2023. jan. 5. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha inkább női orvos is szóba jöhet, akkor Bartha Tündét ajànlom. Emberileg és szakmailag is nagyon kedvelem.
2023. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2023. jan. 6. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!