Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél a 12. hetes,...

Terhességnél a 12. hetes, vagy a 20. Hetes ultrahang mérései alapján kell számolnom, hány hetes vagyok? Egy hét eltérés van.

Figyelt kérdés
Egyik alapján 33, másik szerint 34 hetes vagyok.

2023. jan. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres a ciklusod, és az utolsó vérzés alapján számolt, valamint a 12 hetes UH alapján számolt kor között nem volt nagyobb különbség, mint egy hét, akkor AZ UTOLSÓ VÉRZÉS ALAPJÁN.


Ha nem rendszeres a ciklus, vagy nagyobb az eltérés, mint egy hét az UH és a menzesz szerinti között, akkor a 12 hetes UH alapján.


Ezt egyébként az orvosnak a 12. héten rögzítenie is kell a kiskönyvben, és utólag nem módosítható. Szóval az a terminus, ami a kiskönyvben van, 12 hét után NINCS VARIÁLÁS.

2023. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó mensestől számolják..

Nekem 6 nap eltérés volt.szerintem nemsokat jelentett

2023. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a végén teljesen mindegy, +-1-2hét eltérés simán lehet a szülés és a kiírt idöpont között
2023. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyvben megtaláható időpont a mérvadó hivatalosan, de amúgy tényleg mindegy.
2023. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem. Úgy, ahogy a többiek írják. Én is úgy számoltam, ahogy írod, és ráfáztam, mert kicsúsztam a kombinált teszt határidejéből, nem is engedték, hogy megcsináljam.
2023. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Általában 12 hetes genetikain látottakból számolják ki a szülés várható idejét, aztán abból kell onnantól kalkulálni, hol is tartasz a terhességben.
2023. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írják.


12 hetes korig nagyjából hasonlóan fejlődnek a babák, utána már nem. Szóval 12 hetes kor után az, amit kalkulál a gép ilyen szempontból egyáltalán nem számít. Csak azért vannak ott, ha az eltérés legalább 2 hét lenne, az utalHAT gondra.

2023. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!