Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 22-én erős pozitívat...

Január 22-én erős pozitívat teszteltem. Mikorra érdemes időpontot kérni a nőgyógyászhoz? Nem szeretnék túl korán menni. Köszönöm :)

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
13-ai hétre.
2023. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
6 hetesen szokták nézni, hogy jó helyen tapadt-e meg. 8-9 hetesen, hogy van-e szívhang. 12 hetesen már lemennek a genetikai vizsgálatok és az első kötelező UH is 12 hetesen van, szóval az #1-est nem értem.
2023. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem várj 2 hetet mindenképp. Én felhívtam a dokimat pozitív teszt után 2 nappal. Behívott a pozitiv teszt utáni 10.ik napra. Akkor még csak petezsák volt látható, és megvastagodott méhnyálkahártya. 5 nap múlva megint mennem kellett mert összeszedtem valami fertőzést. Akkor már volt szívcsőpulzálás. Úgyhogy 2-3 hét múlva ráérsz elmenni, hacsak nem barnázol vagy vérzel. Akkor minél előbb 😊
2023. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Már most eltelt a pozi teszt óta 2 hét. 6 hetes terhes. Túl korán már nem tud menni. Ha hétfőn felhívja a dokit is kb 7-8 hetes lesz, mire fogadják...
2023. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta táppénzen vagyok nem vagyok tisztában azzal, hogy hányadika van 😂😂😂 igazad van, bocsi. Pozitív teszt után gondoltam várni 2-3 hetet 😊
2023. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Mit nem értesz ugyan? Pozitív tesztnél kb. 4 hetes, most majdnem 6. Amit írtam, az a betöltött 7 hét. Ha nics panasza, bőven elég akkor menni.
2023. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom melyik országban élsz, de itt nem ez az általános eljárás. Egy hozzá nem értőt nem arra kell bíztatni, hogy biztos minden oké és ráérsz 13 hetesen vakarni a fejed, hogy jé eddig is lett volna teendőm? 12 hetesig már kell tudni a védőnőt, kiskönyvet, beutalókat,háziorvost, vérvételt, vizelet tesztet, eldönteni, hogy akarsz-e genetikai vizsgálatot,hol, milyet, mennyiért, arra időpontot kell kérni/kapni...Úgy menjen el mindezekre, hogy még orvos sem látta, csak egyszer tesztelt egy pozit...? Nem tudom hol élsz, ha szerinted ez oké.
2023. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ohm, szerintem az 1-es válaszoló dátumilag gondolt a 13-ra.

Mármint február 13. hetében. Ami teljesen jó lehet szerintem.

1-es, erre gondoltál? 😂

2023. febr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézusom. Nyilván a február 13-ai hétre gondoltam...
2023. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!