Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, rákszűr...

Negyedi Daniela kérdése:

8 hetes terhes vagyok, rákszűrést csinált az orvos, ezután picit faj a jobb alhasam, normális?

Figyelt kérdés
Volt valakinél hasonló? Nem lesz baj a picivel?
2023. febr. 10. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Miert mentel el terhesen rakszuresre ?

Hat ha ennyi eszed van ...

2023. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

1-es terhesen is meglehet csinálni.

Nekem még korábban csinálta meg a doki. Megállapítás miatt mentem, kérdezte, mellékesen megkérdezte, hogy mikor volt utoljára és mivel az is esedékes volt ezért megcsinálta. Semmi baj nem lett belőle.


Szerintem nem baj, hogy fáj. De a biztos az, ha egy dokit kérdezel meg effelől.

2023. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is terhesen csinálták, mert akkor volt esedékes... Inkább ne szólj hozzá a kérdéshez ha csak hülyeségeket tudsz írni 1es.


Amúgy nekem is hasonló volt, nálunk nem volt baj. Mint ahogy előttem is írták orvos! A légyen az, hogy ne aggódj, szép babavárást!

2023. febr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a terhesség megállapítása miatt mentem, úgy örülök ennek a terhessegnek, úgy vert a kis szivecskeje❤️❤️❤️🙏🏽 amúgy meg 2021-Ben volt utoljára rákszűrés, ezért csinált. Este fajt csak, most reggel már nem, de majd hétfőn felhívom és megkérdezem. De ahogy láttam nektek is hasonló volt!
2023. febr. 11. 06:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megállapításkor nekem is csináltak, mivel már esedékes volt. Nekem is kellemetlen volt, illetve barnáztam is nagyon keveset másnap. Ekkor voltam a 8. héten. Nyugi, normális!
2023. febr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, köszönöm!!!
2023. febr. 11. 06:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, azóta a 32. Héten járunk. Boldog baba várást! 💙💓
2023. febr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor már ti a vége felé vagytok! Nektek is boldog babavárast! ❤️
2023. febr. 11. 07:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, de ezt el is szokták mondani, hogy kis barnazasih belefér. Nem kell izgulni, rendben leszel. Mindkét terhességemnél ilyenkor vettek mintát.
2023. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!