Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 36+2 hetes. Ha a...

Ma vagyok 36+2 hetes. Ha a napokban megszületne a babám,koraszülöttnek számítana? Úgy érzem nem sok van már. fájdogál a derekam, a hasam alja is kicsit.

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Betöltött 37.hétig koraszülött. Az más, hogy sok 36+ babának nem kell speciális ellátás, az enyémnek kellett, légzéstámogatás 1napig és látszott rajta, hogy még éretlen a kinti világra (36hétre született). Tovább is voltunk bent emiatt
2023. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ohh, az nem jelent semmit.

Ilyenkor mar itt faj, ott faj, nekem is annyira hogy is mondjam, feszitett, huzott lefele a hasam a 34. hettol kezdve, hogy neha attol feltem, ha felallok, leesik a helyerol, olyan erzes volt 😂😂

Es inditani kellett vegul.

2023. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom ez mennyire egységes.

Nalunk 37.hét elött született mindenképp koraszülött, hiaba pl nagy a súlya, semmi baja. Illetve van egy súlyhatár, erre nem emlékszem mennyi. Ha ez alatt van, akkor is annak számít, hiába időre született.


Az meg hogy ezt érzed, semmit nem jelent 🤣

Én a 34.héttől ezt éreztem. 41.héten indítottak 😅🤷‍♀️

2023. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, koraszülött lenne, de nem úgy mintha a 26. héten születne. Lányom 35 hét plusz 6 napon született, nem is került pic-re, mentünk a sima csecsemőosztalyra. Ilyenkor már fejlettek a babák.
2023. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet front is van vagy valami a levegőben. Én csak 21 hetes vagyok, de 2 napja nekem is feszül, húzódik, nem kényelmes semmi sehogysem. Volt már ilyen a 21 hét alatt, mindig amikor valamilyen időjárás változás van.
2023. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk még friss az élmény..

1-2 napon múlt, de pont koraszülött lett.

Kisfiam jövő hét keddre/szerdára volt kiírva, de jan. 23.-án született meg, 36+5-re,

2760 grammal, 46 centivel. Neki nem kellett se légzéstámogatás, sem inkubátor, se semmi.

1 perces Apgarja 9 volt, az 5 és 10

perces pedig 10-10.

Annak idején én is korábban jöttem, nekem sem kellett semmi beavatkozás.

2023. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!