Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a cégben...

Mikor mondtátok el a cégben nagyobb körben a terhességet?

Figyelt kérdés

Most 12 hetesen mondtam el a nagy főnöknek és a közvetlen főnökömnek.


A saját csapatomban annak a pár embernek fogom nyilván következőnek majd valamikor..


A kis főnököm el akarná mondani a nagy cég előtt 2 hét múlva, 14 hetesen. Én kertem hogy ezt még ne reklámozza a nagy cég előtt mindenkinek, ha egy mód van rá…


Nálatok hogy volt a szélesebb körben, nekik mikor mondtatok el?



2023. febr. 17. 06:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a főnököm egy all employee meetingenn jelentette be hogy terhes vagyok (15 hetes voltam). Nem tudtam rola hogy ezek a szándékai. 200 fős cég szinten. Hat vannak ilyenek sajna :(
2023. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Közvetlenül mielőtt elmentem táppénzre, kb 30. héten.


De ebben segített hogy végig home office-ban voltam ezidő alatt.

2023. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
9 hetesen, tappenz miatt, a főnöknek, de nyilván o egy órán belül ki kürtölte 🙃
2023. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már lányok, előbb-utóbb úgyis észreveszik rajtatok, hogy elkezd gömbölyödni, meg nagyobbodni a hasatok, aztán pedig, hogy eltűntök és nem jártok be...
2023. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
A Hrnek a 12. Héten a főnökömnek a 15.héten mikor megjött a Prena eredménye is, akkikel nagyon jóba voltak Ők is ekkor tudták meg, akivel nem akkor tudtájlk meg mikor már látszódott kb a 24.héten.
2023. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10 hetesen a főnökömnek és a legjobb kollégámnak, akivel barátok vagyunk. Azért ilyen korán, mert véreset hánytam és sokszor rosszul voltam, hazudgálni meg alapból sem szeretek, de olyan jó viszonybab vagyunk, hogy nem lett volna képem titkolni, meg miért is. A többi nem közvetett kolléga, felsőbb vezetők 30. héten tudta meg. 😅
2023. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2023. febr. 17. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!