Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magándoki minden alkalommal...

Magándoki minden alkalommal csinál UH-t? A héten megyünk először,17 hetes vagyok, és nem akarom, hogy leoltson azzal, hogy jövőhéten úgyis megyek genetikaira. A férjem nem volt ott a 12. hetin, és olyan jó lenne, ha most láthatnánk együtt a babát!

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha magándokid van, akkor meg tudod vele beszélni, hogy mindig csináljon ultrahangot. Nekem minden alkalommal volt ultrahang, és később már méhszájvizsgálat is.
2010. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A dokim minden alkalommal csinál uh-t.
2010. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is magándokim van, kérés nélkül minden alkalommal csinál UH-t.
2010. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magándokim van, fizetek neki, minden alkalommal van uh. Nem is hozzá járnék, ha nem így lenne. Nála benne van az árban.

Nem olthat le téged a doki, ha fizetsz neki a szolgáltatásért.

2010. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Súlyos pénzeket fizetsz egy magánorvosnak. Még szép, hogy ennyit megcsináljon! Ha meg nem és még oltogatna is, hát akkor sürgősen válts orvost!
2010. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csinál uh-t,mert amikor én megyek a magándokimhoz nem is kell mondani,minden alkalommal automatikusan csinálja.

24hkm

2010. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim mindig elmondja, hogy ha most csinálnánk UH-ot, akkor ezt és ezt látnánk, elmondja, mi változott a legutóbbi után. Ezek után rám bízza a döntést, de általában elmondja a véleményét, hogy épp felesleges, vagy nem.
2010. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én dokim is mindig kérés nélkül csinál uh-t.
2010. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, ez jól hangzik. Ti hova jártok magándokihoz?
2010. okt. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!