Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magándoki minden alkalommal...

A magándoki minden alkalommal ugyanannyi? Telefonon az asszisztens azt mondta, hogy kb.9-10ezer lesz, hát most akkor mennyi? És abba benne van az UH? Most fognak AFP-t csinálni, arra pl. azt mondták, az benne van. Grátisz.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

huh, grátisz az AFP??ezt a jó PR szöveget:))Engem nagyon szerethetnek, nekem ingyen csinálták nem csak az AFP-t, hanem a méhszájvizsgálatokat is, sőt az UH-okat is:)


amúgy vigyél egy 10est, aztán meglátod...nem tudom benne van-e az UH, több ismerősömnek, akiknek volt fogadott dokijuk, még méhszáj vizsgálat sem volt sokszor....csak 2 havonta.De amúgy szerintem ha otthagysz egy 10est, akkor nyugodtan kérheted az UH-t!!Nehogy már ne tudja megcsinálni.

2010. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én orvosom mindig ugyanannyit kér.Teljesen mindegy,hogy HU-t csinál vagy vizsgálatot.Egyedül a rákszűrésért kér többet.

24hkm

2010. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magán rendelésre járok, ami alkalmanként 7000. Minden hónapban egyszer. Most 21 hetes vagyok. Minden alkalommal megnézi, hogy zárt-e a méhszáj. Viszont, mivel Pécsről jár ki ide vidékre, nincs UH, azért a 12. és a 18. héten is mi mentünk le Pécsre. Bár szerintem felesleges is állandóan UH-al zaklatni a babát.

Az AFP dolgot nem értem.... Nekem azt a helyi SZTK-ban csinálták, és a háziorvos adott rá beutalót, ergo ingyen volt.

2010. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes egy magánrendelő... Nincs árlistájuk? Gondolom, számlát sem adnak... No komment.
2010. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy változik a "tarifa", és mégcsak meg sem közelíti az általad írt összeget,én 5000ft-t fizetek. Az én orvosom mindig ugyanannyit kér. De hozzá kell tennem, hogy uh nincs a rendelőjében, az sztk-ba szokott behivni uh-ra. AFP alapból ingyenes ha szk-ban csináltatod, csak egy beutaló kell hozzá.

37h km

2010. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!