Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért az állami kórházban...

Miért az állami kórházban kell menyek a 20 hetes ultrahang vizsgálatra? Első baba ezért nem tudom az ilyen menet dolgokat

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy én magán rendelésre járok és most mikor voltam a 16 hetes ultrahang+ vizsgálaton a doki azt mondta a 20 hetest a nagy kórházban kell meg csinálni az állami kórházban!

Annyira meg lepődtem el is felejtettem kérdezni miért nem tudja ő meg csinálni a rendelőben!



2023. febr. 26. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van: államiba járok, de a kötelező ultrahangokra "magánba" küld, ami azt jelenti, hogy magán cég, de heti pár délelőttön TB által fizetett ultrahangot végez a területileg oda tartozóknak. Viszont ugyanabban a szakorvosi rendelőben, ugyanazzal a géppel más orvosok korábbi terhességeknél elvégezték ezeket a kötelező ultrahangokat is. Gondolom a gép is számít, az orvos "minősítése" és a hozzáállása is. A magánban egyébként jobb felbontású a készülék.
2023. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, azóta megtudtad miért volt így?

Én most ugyanígy vagyok, a helyi kórház főorvosa magánrendelésére járok, ő csinálta a 12.hetit is, aztán kérte, hogy a 20. hetire a kórházba menjek, és hozzá kérjem az időpontot. De én sem tudom miért…

márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!