Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapja született a kisfiam...

6 hónapja született a kisfiam császármetszéssel. Voltam ma dokinál a méhnyálkahártya meg van nagyon vastagodva 15.2mm+folyadekot2.5mm talált Mitől lehet???

Figyelt kérdés

Még nem jött meg a menstruációm szülés óta.Szoptatok .

Jól rám is ijesztett a doki 15.2 mm a méhnyálkahártyám és 2.5mm-es folyadékot állapított meg.Mondta,hogy ez nem ok Annyit mondott még lehet meg fog jönni a menstruációm vagy terhes vagyok.Csináltam terhességi tesztet és negatív (na meg nem is lehetek az)Ha 2 héten belől nem jön meg a menstruációm akkor menjek vissza.

Kérlek nyugatssatok meg nincs nagy gáz ,mert a dokitól hiába kérdeztem ha nem jön meg akkor mi van,mitől a folyadék meg a nyálkahártya vastagság nem mondott rá semmit csak azt hajtogatta,hogy menjek vissza 2 hét múlva ha nem jön meg.


2023. márc. 6. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de keress másik dokit szerintem.
2023. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekezés nélkül szexeltél lehetsz terhes.
2023. márc. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk orvosok, és nem is látunk beléd...

Ha egy orvos, aki látott is nem tudja, akkor mancika a közértből honnan tudná, mi bajod?!


Írtad,várnod kell... majd kiderül

2023. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3 nem azt kértema,hogy derítsd ki mi bajom

De köszönöm a kedves szavakat ,csak magadat mínősited

Remélem ettől szebb napod lesz

2023. márc. 7. 07:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2023. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!