Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire segített az ovu...

Mennyire segített az ovu teszt a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
kinek mi vált be? hogyan használjam az ovu tesztet, hogy valóban elérjem a kívánt "eredményt"?
2010. okt. 7. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.

Használd, és ha pozitív, szexeljetek a férjeddel.

Mindig délután kell pisilni hozzá, ugyanabban az időben.

2010. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

oké,köszi.


azt hallottam, hogy erősödik...akkor mikor kell. nem elég egyértelmű :s

2010. okt. 7. 12:12
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan erős, vagy erősebb mint a controll csík, akkor számít pozitívnak.
2010. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
te most ha jól értem, arra gondolsz, amikor az ovu tesztet jóstesztként használják. szerintem teljesen felesleges, mert több tesztet is el kell lőni (drága) és kb 1-2 nappal hamarabb tudod csak meg, hogy terhes vagy, mintha terhességi tesztet használnál. én kipróbáltam, de csak kíváncsiságból: amikor + lett a terh. tesztem, (nem várt napján), ellőttem egy ovu tesztet is. és valóban az is + lett. úgyhogy működik
2010. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amikor pozitív, akkor érdemes szexelni vagy az első negatív napon, ugyanis akkor van a peteérés. Akkor pozitív, ha a teszt csík ugyanolyan erős vagy erősebb, mint a kontroll csík. Én azt figyeltem meg, hogy nálam először ugyanolyan vastag volt, másnap pedig erősebb a csík, tehát olyan 1-1,5 napig jelezte, hogy pozitív. Én meg akartam várni a negatív napot, de úgy alakult, hogy a második pozitív napon tudtunk együtt lenni, de sikeres volt:)

Nekem használt az ovu teszt, egyszerű és megbizható a használata. Remélem, hogy hamarosan sikerrel jársz!:)

2010. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1.vagyok, ha tüszőrepedés figyeléséhez akarod használni, akkor 28 napos ciklus esetén el kell kezdeni a 11-12.napon a használatát. Elvileg a 14.napra lesz a legerősebb a csík. Ha erősebb a csík, mint a kontrollcsík, akkor pozitív. Ilyenkor már másnapra halványulni fog. Ha pozitív a teszt, akkor ahhoz képest 24-36 óra múlva lesz tüszőrepedés. Jó ha akkor vagytok együtt, amikor pozitív a teszt, tehát aznap, és még másnap is legyetek együtt, meg ha minden jól megy, még harmadnap is, biztos ami tuti :)

Elkezded használni mondjuk a 11. napon, akkor lesz egy halvány csík, 12.napon erősebb, 13.napon még erősebb, 14. napon a legeslegerősebb, 15.napon újra halványabb...

De ha nem 28 naposak a ciklusaid, akkor persze ez másképp alakul, meg nem is mindenkinek pont középen van tüszőrepedése.

Nekem 35 napos ciklusom volt, ezért volt jó az ovuteszt, mert így mindig tudtam, hogy mikor van tüszőrep.

Mindig ugyanakkor tesztelj, délután!

Sok sikert!

2010. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

wao, köszönöm a tájékoztatást midenkinek! 28 napos ciklusaim vannak, tehát akkor 11-naptól kezdem és figyelem a leírtak alapján. egyenlőre nem jóstesztelésre akarom használni, csak egyszerűen jókor együtt lenni, mert eddig úgy tűnik a saját megérzéseim nem voltak jók. vagy túl korán voltunk együtt vagy túl későn :S


remélem nekem is összejön ez a hónap :)

2010. okt. 7. 12:35
 8/17 anonim ***** válasza:
igen így jó lesz. az én tippem: este csináld meg (7-8 körül), mert sokkal egyértelműbb lesz az eredmény. én megcsináltam délután 3-kor és nagyon találgatnom kellett, hogy ez most már +?, ez meg már -? aztán végül szerencsénk volt, mert sikerült eltalálni, de állítólag este tetőzik az lh hormon szintje, ezért ha akkor csinálod, akkor a + sokkal egyértelműbben leolvasható lesz.
2010. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálam nem jött be, de ez lehet hogy az én speciális esetem. Fél évig használtam különbözőeket, és nem jött össze. Igazából mai napig nem tudom, mikor eshettem teherbe, de nem a teszt alapján az tuti. Az utolsó hónapban, mikor gondoltam minden nap megcsinálom, próbaképp, aztán befejezem a dolgot, és rábízok mindent a természetre, akkor minden nap ovulációt mutatott. Gondoltam, ez nagy szívás, hogy ilyen rossz minőségre ruháztam be. Végül kiderült, hogy már terhes voltam. :)

Remélem neked bejön, de én már nem hiszek benne.

2010. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:) :) jót mosolyogtam az utolsón.


hát, remélem összejön....nektek elsőre összejött vele vagy ez hónapok kérdése? :S :o mire számítsak?

2010. okt. 7. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!