Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélésem után nem ajánlottak...

Vetélésem után nem ajánlottak műtétet, van másnak is ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
A dokim szerint nincs szükség műtétre, de egy hónap elteltével újra elkezdtem vérezni, ami még mindig nem baj. Van másnak is hasonló tapasztalata, kinek hogyan zajlott le a vetélés utáni hónap (műtét nélkül), mikor jött meg először?
2010. okt. 7. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem végződött 5 hetesen vetéléssel és engem sem műtöttek. Utána rendesen megjött a következő menzim 28-30 napra ahogy azelött.
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt nem írtam le, hogy nálam is lehetne ez mensi, de egyáltalán nem fájt a hasam és gyenge vérzéssel kezdődött, aztán erősödött be, ezért gondolom, hogy ez még a vetélés része.
2010. okt. 7. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett műtéttel befejezni, mert kiürült rendesen, megnézték uh-gal. Aztán a következő menzeszem 10 napi barnázással kezdődött 42 nap után, majd megjött rendesen. (Nekem a vetélést is 14 napi barnázás előzte meg). Ekkor mentem dokihoz, hogy ez normális-e és azt mondta, hogy vetélés utáni első menzesznél normális.
2010. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 hetes terhességem ment el, nem kellett műteni (hál isten).

Viszont után 1 hónapig!! véreztem. Teljesen felborult a hormonháztartásom. Kaptam rá végül gyógyszert, aztán rá egy hónapra rendesen megjött. Az ezt követő peteéréskor hoztuk össze a kisfiamat, most vagyunk 37 hetesek és már nagyon várjuk a szülést-születést!:)

2010. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!