Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első heteiben...

A terhesség első heteiben szedett antibiotikum ( Aktil Duo) illetve Cataflam okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Tüszős mandulagyulladásom volt és nem tudtam hogy terhes vagyok :(

Ha tudtam volna, hagyom a fenebébe a gyógyszereket...



2023. márc. 31. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:
5 napig szedtem, kb a terhesség 5.hetében
2023. márc. 31. 18:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Az aktil Duo lehet terhesen is, én csak tudom 3 antibiotikum kúra kellett terhesseg alatt
2023. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem okozott hüvelygombát?
2023. márc. 31. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Terhességem alatt 3x szedtem aktil duót.

Nem volt hüvelygombám.

2023. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2023. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum nem art a magzatnak.

Viszont, ahogy irod, hogy hagytad volna a gyogyszert, na, akkor nagy valoszinuseggel mar nem lennel terhes. Ugyanis a legkisebb fertozes is vetelest, kesobb magzati halalt okozhat, mig a legtobb antibiotikum egy hajszalnyit sem art.

Szerintem meg most asd bele az elejen a dolgokba, ha ennyivel nem vagy tisztaban.

2023. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aktil duo biztos nem, teljesen biztonságos, a cataflambol egy szemtől sem dől össze a világ, de az már rizikós. Azt a továbbiakban hanyagold.


(Személyes véleményem, hogy a diclofenac indokolatlanul sokat használt gyógyszer, úgy nyírja a szívét mint a fene, nem is értem minek kapkodják, mint a cukrot.)

2023. ápr. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!