Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség mellett egyidejűleg...

Terhesség mellett egyidejűleg ciszta, kinek volt? Hogy alakult?

Figyelt kérdés
Most vagyok kb a 9.hét elején. Már az első uh-n is megállapították, hogy van egy kb 3-4cm ciszta. Senki nem parázott rajta. De még mindig ott van, és engem szúr néha. Azt mondta az orvosom, hogy azért mert a méhem mögött (??) van. De ne aggódjak, első trimeszter után el fog tűnni magától. Hát nem tudom, de engem eléggé nyom valahogy. Remélem tényleg így lesz, és elmúlik majd, mert nem valami kényelmes érzés. (Olyan mint mikor peteérésem van és folyamatosan feszit valami..ma pl egész nap éreztem)
2023. ápr. 5. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem.

De mivel császár volt Nekem azt is kivette. Szóval nekem se múlt el.

2023. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a ciszta termeli a progeszteront, az tartja fenn a terhességet….
2023. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 8 centis volt. 12 hetesen még megvolt, a következő UH-on már nem látták és azóta sem. Úgyhogy eltűnt magától. Nálam a műtét is szóba került, de hála Istennek nem került rá sor végül.
2023. ápr. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!