Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégis terhes vagyok??(többi lent)

Mégis terhes vagyok??(többi lent)

Figyelt kérdés

Negatív lett a tesztem. Nincs pcos-sem. Sosem fájt a menstruáció.Sosem késett. (Tipikus az a nő vagyok akit ez miatt “utálnak” a barátai. Viszont méhszájam nagyon magasan van (fürdéskor tapintottam ki) és krémes fehér folyásom van. Azt olvastam, hogy közelmúltban való vetélés után nem lett a következő terhességnél pozitív teszt valakinél. (Több blogot és tapasztalatot néztem át, családban is volt valakinél)

Dokihoz csak 19-én tudok menni.

Tüneteim vannak, kávézóban dolgozom és rosszul vagyok a kávétól 3 napja. Hányinger minden este jelentkezik és ébredés után kicsivel. Lehet bebeszélem, de nekem olyan érzésem van, mintha terhes lennék.


Jelentkezzen kérem valaki, aki járt így, írjátok le kérlek a tapasztalataitokat.



2023. ápr. 7. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mióta késik a menstruációd?
2023. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2 hete, de a negatív teszt miatt nem kapok hamarabb időpontot.
2023. ápr. 7. 20:35
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha 2 hete késik és még mindig a negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.
2023. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A rosszulléteket is HCG okozza, ami alapján a teszt működik. Ha nincs HCG, nem gondolom, hogy terhes rosszulléteid lennének.
2023. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nekem annyira pontos a menzeszem, hogy 28 naponta délelőtt jön meg (viccen kívül), de ez soha senkit nem érdekelt. :D Tuti, hogy nem vagy terhes ez alapján.
2023. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem kértem kioktatást és ilyen jellegű kommenteket. Mindennek utána olvastam, engem ilyen kivételek érdekelnek. Ezek szerint sokan nem tudják értelmezni a kérdésem.
2023. ápr. 7. 21:46
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a 4. válaszoló röviden és tömören válaszolt a kérdésedre.
2023. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

13 éves korom óta (21 éve) napra pontosan jött meg kivéve 2 alkalommal 9 hónapig mikor terhes voltam. Hányingerem életemben csak covid miatt miatt, 2 terhességet vígan végig dolgoztam, semmi bajom nem.

Nem kell bebeszélni terhességet negatív tesztek mellett. Ezer más oka is lehet.

2023. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 babyboom567 ***** válasza:
81%
Tényleg jó szándék,de ne nyúlkálj fel magadnak,mert komoly fertőzést kaphatsz.
2023. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Olyanról olvastam, hogy valami veseprobléma miatt a HCG nem választódik ki a vizeletbe, de vérből kimutatható. Nézesd meg vérből. Az nem csalhat.

#4 voltam

2023. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!