Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan abbahagyása 16...

Utrogestan abbahagyása 16 hetesen, baj lehet?

Figyelt kérdés

2 napja hagytam abba az utrogestan kúp használatát. Terhességem 6.hetétől napi 1-et majd 8. hèttől napi 2-t használtam egészen a 13.hétig, akkor kezdtem el ismét csökkenteni napi egyre és végül 2 napja használtam az utolsót.

Mára a hasam teljesen lapos lett, majd délután bő folyás jelentkezett, ami eddig sosem volt. Terhességem előtt mindig a menzesz előjele volt. Illetve elkezdtem görcsölni is. Nem erős, viszont ezzel tudnam összefüggésbe hozni. Baj lehet?



2023. ápr. 28. 19:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy szívhang hallgatóval hallottam szívhangot.
2023. ápr. 28. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 12. hétig kellett szednem, utána átveszi a feladatát a méhlepény, és nincs szükség erre a hormonra.


Hogyhogy ilyen sokáig szeded?

2023. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat görcsöltem így szednem kellett még. 🥺viszont szerencsére egész jól vagyok már a 2 nappal ezelőttihez képest.☺️
2023. ápr. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!