Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális állapotosan?

Ez normális állapotosan?

Figyelt kérdés
Kb. 7 hetes terhes vagyok. Az elején a hasam görcsölt. Utána az nagyjából elmúlt, de ekkor elkezdett hányingerem lenni, most pedig a gyomrom fáj irgalmatlanul. Olyan, mint amikor már annyira éhes az ember, hogy szinte fáj a gyomra. Hiába eszem (már amikor bírok) akkor sem múlik el, és olyan mintha egy egész boltot megettem volna, pedig csak pár falatot ettem aki még nagyjából jól esett. Aztán akkora hasam, mint egy hordó.
2023. máj. 5. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, és még mennyi minden lesz, mire a 40. hetet eléred. 😃


Ha nagyon fáj a hasad, esetleg valamilyen savkötőt érdemes megpróbálni. Orvosod vagy gyógyszerész biztosan tud segíteni. 🙂

2023. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak a kezdet 😅

Egyebként nekem a gyomorsav miatt fájt a gyomrom. Írt a háziorvos rá savlekötőt.

2023. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyomorsav. Kellemetlen, de normális. Kitartást!
2023. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Életemben nem fájt még így a gyomrom szerintem! 😅🥴
2023. máj. 5. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Le a kalappal, akik a terhességet végigcsinálják, én teljesen boldog vagyok ilyen sz@r dolgok nélkül 😃
2023. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
26%
Elvileg igen.
2023. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!