Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán a Jósa András...

Nyíregyházán a Jósa András kórházban melyik nögyógyász_szülészt tudtok ajánlani? Hallottam hogy jó Dr. Fábián Antal? Neki van magánrendelése is?

Figyelt kérdés
És milyen a kórház?Rendesek,mert én most akarok váltani Debrecenböl ide a nyiregyibe mert amott nem igazán néztek vmibe,hiába adtam neki a lóvét és végre szeretném ha lenne vki aki több idöt ránkszánna.
2008. dec. 29. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Karászi Gyulát ajánlanám.Nagyon jó orvos.Szülésznő pedig Fodorné Németh Erika.Sok sikert
2008. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr Molnár Balázst ajánlanám, mint orvost,(Karásziról nincs jó véleményem saját tapasztalat alapján de nem vagyunk egyformák)és Fodorné Németh Erikát mint szülésznőt.
2008. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
szia! Hát ha lehet,akkor Karászit messziről kerüld el,ezt saját tapasztalatból,és a szomszédom tapasztalataiból írom! Én tudom neked ajánlani Dr. Petróczy Ottót! Nekem ő az orvosom,de én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve,és egyáltalán nem a pénzre hajt! De Fábián is nagyon jó,csak ő állítólag nagyon császáros! És akit az előttem lévő írt,valamilyen Balázs,ő róla is sok jót hallottam! Ha érdekel az én dokim,akkor írj,és megadok neked minden elérhetőséget! Nagyon emberséges,és minden "hülyeséget" megkérdezhetsz tőle!!
2008. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!