Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit nőtt a melletek...

Mennyit nőtt a melletek terhesség alatt? Mekkorárol? Mekkorára? Mikor kezdett tej termelődni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
H kosár 16 éves korom óta. 4 gyerekem van, 3-at szoptattam is 1-1 évig, de nem változott semmi. Előttük is lógott, most is, de nem lett kisebb vagy üresebb. 😄
2023. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt nem igazán nőtt, maradt az A kosár. Szoptatás alatt C-s melltartót hordtam, egyébként a 3. napon lövellt be a tej, szerencsére elég sok volt és elég sokáig.
2023. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Én már betöltöttem a 40. hetet és durva de semmit nem nőtt. C-s mellem volt és ugyanakkora maradt. Nem tudom ha megszülök akkor lehet bedurranik nagyobb lesz?
2023. máj. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

AA-Aról nőtt B-Cre szoptatás alatt, utána teljesen sík lett a mellkasom, csak bimbóm volt, bármelyik férfinak különb melle volt. Rengeteg tejem volt, szülésnél már volt előtejem, de 2. Napra lövellt be, rohadtul fájt, kicsit begyulladt, mint két kő.. a gyerek lecsapolt, iszonyú megkönnyebbülés volt, hogy elmúlik a feszülés. Én úgy tudnám leírni a változást, hogy korábban apró kerek melleim voltak, a tejbelovellés hatására megnyúlt a bőr és a sok feszülés “feltörte” a mirigyállományt/zsírsejteket a mellben, illetve fogytam is, egyszerűen ami volt “szétterült”, formátlan minimális zsír/mirigyállomány lett. Én megcsináltattam utána, most A/B kosár, pushupból B kell, simából kitöltöm az A kosarast.


Iszonyú szívás cickóforma szempontjából, kinyújtja a bőrt.

2023. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meddig szoptatatok? Mikor szültetek végül a kérdező és a válaszolok?
2023. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!