Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrfolyásra, torokfájásra,...

Orrfolyásra, torokfájásra, fejfájásra van valami jó tippetek?

Figyelt kérdés

Sajnos lebetegedtem, kisfiam hazahozott valamit. Ti miket használtatok kismamaként? Mindenre az van írva, hogy nem lehet, nyilván. De egyszer-egyszer úgy érzem muszáj az orrsperyből is fújnom, mert megfulladok. Minden bevált ötlet érdekel, szeretnék minél előbb túl lenni rajta! Köszönöm a segítséget!

14 hetes kismama.


2023. máj. 19. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már másodszor estem át ilyenen kismamaként. Nekem patikában a rhinomaris orrsprayt adták, esténként azzal fújtam be így tudtam aludni. Napközben engem nem zavart ha el van dugulva, de persze akkor is használtam volna, ha szükséges. Én ezen kívül mézes, forró harsfateát ittam naponta többször, torokra a méz miatt jó, a tea pedig izzaszt, hurutoldó, nyákoldó. Fejfájásra vehetsz be panadolt pl, vagy azzal megegyező hatóanyagú gyógyszert. Torokfájás jó még a sós vizes gargalizálás. Ezen kívül emelt adag C és D vitamin. És ha lehetőség van rá, pihenés, több alvás is sokat segít. Itt szokták még javasolni a herbal swiss termékeit, van belőle forróital, szopogatós tabletta is és szirup is. Jobbulást kívánok!
2023. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. máj. 19. 11:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyan rosszzl voltam a doki megengedte,hogy 2db neocitrant megigyak.másnap semmi bajom nem volt
2023. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!