Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi hány perc kismama-torna...

Napi hány perc kismama-torna javasolt?

Figyelt kérdés

Most keresgéltem a youtube-on,és találtam szupereket,de mind 6-9 percesek. Ez nem elég,ha mondjuk naponta egy 9 perces kismama-tornát végigcsinálok (enyhén túlsúlyos vagyok,és a súlykontroll miatt akarok egy kicsit mozogni)! Ez elég lenne ahhoz,h mondjuk ne sokat hízzak?

Ti mennyit mozogtok,és mit?

Köszi a válaszokat.

17 h km


2010. okt. 10. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én Rubint Réka kismama dvd-jére tornázok már a terhesség kezdetétől.

3 részből áll, trimeszterekre lebontva. A részek 20-20 percesek, nem annyira az izzasztásról szólnak, inkább a megmozgatásról.

Az elején még kevésnek tűnt a 20 perc, de mostanában léptem be a 7. hónapba és most már pont elég ennyi mozgás.


Egyébként pedig szerintem az a fontos, hogy ne lustulj el és minden testrészed át legyen mozgatva naponta egy kicsit, mert a szülés bizony nem egy gyaloggalopp.


Szép babavárást! :-)

2010. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is rékáztam, napi 20 perc + kis súlyzózás vagy ellipszis tréner.

6 perc torna pont semmire nem jó. Minimum 20 perc kell, de inkább 30.

És persze az sem mindegy, hogy mennyi esik jól, mert hiába kell a 30 perc, ha nem esik jól.

Figyeld magadat, ha jól esik ez a 9 perces torna, akkor csináld meg egymás után többször, vagy a gyakorlatokból csinálj többet.

2010. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké,értem,köszönöm.Kipróbálok ezt-azt,és hátha... Mondjuk elég lusta vagyok,sajnos,úgyhogy rá kell beszélnem magam a tornára.... :S
2010. okt. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!