Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felső légúti betegség, begyull...

Felső légúti betegség, begyulladt fog árthat a babának? (15 hetes)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete beteg vagyok, és 2 napja ráadásul egy tömött fogam is rettenetesen fáj, aludni sem tudok. Borzasztóan aggódom a babáért. Létezhet, hogy a gyulladás átmegy a babára, és ebből baj lesz? (Holnapra kaptam csak sos időpontot a fogorvostól)
2023. máj. 22. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap mész akkor nem lesz baja a babának. Egy rossz gyulladt fog egy gyulladásos góc, ha tartósan fennál akkor ártHAT de te nem hanyagolod el, semmi baj sem lesz.

Nekem is begyulladt egyébként, még az első trimeszterben. Bár nekem nem fájt, kiesett a tömés emiatt mentem fogorvoshoz. Húzni kellett mert gáz volt, húzás után látszott, hogy csúnyán be volt gyulladva a gyökere. A babának nem ártott egyébként, nekem 1 éves mozgásszervi panaszom viszont rendeződött 24 órán belül, alig hittem el.


Általános felsőlégúti betegségek ártalmatlanok.

2023. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi terhesség alatt 5 fogam tömték... nem lett baja a kicsinek. Illetve beteg is voltam amire kaptam egy babaknak valo gyogyszert szinten nem artott.
2023. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a felsőlégúti nyavalyából kigyógyulsz, a fogadat mindenképp kezeltesd. Többet árthat így, kezeletlenül, mint a fogászati kezelés, ami semmit sem okoz ilyenkor.
2023. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!