Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnőtt szexuális étvágy...

Megnőtt szexuális étvágy terhesen?

Figyelt kérdés

Félidős terhes vagyok, nagyon megnőtt a szexuális étvágyam.. Férjem sokat dolgozik, minden nap nincs hozzá energiája és gondolom azért félti is a babát.

Olyankor magamnak megoldom... Más is szokott önkielégítést végezni? Én szükségét érzem minden nap

Volt így még valaki?



2023. jún. 5. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Sok hormonlöketet kapsz, ezért szereted csiklandozni a csiklandozót. Természetes az...
2023. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én örültem, hogy élek.
2023. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Normális.

Nekem első és harmadik trimeszterben volt nagyon nagy igényem de egyikben se voltam fizikailag jól.

Második trimeszterben kicsattantam az energiától akkor annyira nem érdekelt. Furcsa.

2023. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nem igazán voltam kívánós. Másodiknál viszont meglehetősen. Ez teljesen normális.
2023. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik trimeszterben majd megvesztem a szexért.. Volt, hogy napi kétszer is maszturbáltam, meg olyan is, hogy szex után 1-2 órával rám jött, és megint magamhoz nyúltam.. Hétvégente meg csak mosdóba meg enni keltünk ki az ágyból..
2023. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

5-ös, és a feleséged?


(Csak vicc volt. ;) )

2023. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, örülj neki, és élvezd ki! Én még csak a 16. hétben vagyok, de nekem sajna még nem igazán tért vissza a régi kedvem ilyen szempontból. Próbálkoztunk már párszor, de nem volt részemről nagy sikerélmény, szóval én csak remélem, hogy mire félidős leszek, nálam is lesz hasonló fordulat. :)
2023. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én is így voltam az egyik terhesség alatt.
2023. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan létezik olyan férfi aki nem akarja naponta? Én még nem találkoztam olyannal. Szerintem ha nem akarja, ott baj van és nem kíván, akkor viszont szoptatva sem fog. Mi végig nyomtuk napi többször is, pedig 2 helyen dolgozott. De még fáradtan, betegen is van kedve hozzám.
2023. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!