Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha duplázva is van az adag...

Ha duplázva is van az adag magneB6 3*2, miért nem csökken a haskeményedés, pedig pihenek is.29hetes terhes vagyok. Miért nincs változás?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam!

orvosod mit mond? nekem kórházba kellett mennem egy pár napra, antibiotikumot és infúziót kaptam koraszülés ellen.

2008. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanigy jártam a 32. héten. Megindult a szülés, mert állandóan keményedett a pocakom, pedig rengeteg magnéziumot, görcsoldót szedtem.

5 napig kaptam magnézium infúziót a kórházban.

Hál' Isten megállították a szülést, azóta is keményedik a pocakom - most a 39. hétben járok, és a túlhordástól félek. Egybként az a lényeg, hog a keményedés ne nyissa meg a méhszájat.

Lehet, hogy Nálad ez ártalmatlan "túl érzékeny" méh, de lehet, hogy baj - mondd el az orvosnak és ő tudni fogja, hogy mit tegyen.

2008. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Amíg nem nyílik a méhszáj, addig nem olyan nagy gond, de rendszerint kórházban magnézium infúziót adnak koraszülés megelőzésére.


Nálam 30 hetesen kezdődött, nyílt a méhszáj is, így 6 hét kórház lett a vége, ezalatt négyszer tartották vissza a szülést, hiába kaptam nagy dózisban a magnéziumot.


Ami jó még a haskeményedésre: napi 3 X fél deci kognac. Az alkohol ellazítja a méh izomzatát is, így nem tud összehúzódni. Ne aggódj, a babának nem árt, nekem orvosi rendelvényre volt bent Napoleon a kórházi hűtőben :-)


Anno, amikor még nem volt magnézium infúzió, a kismamák alkoholt kaptak infúzióban koraszülés ellen. Úgyhogy csak bátran, mert jó pár hetet nyerhetsz vele.

2008. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 29. héten kezdődött, 7 hét kórház után egészségesen született meg a kislányom 2500g/45cm-rel. Picike volt, de gyönyörű, most 9300g/78cm-es pelós ördög! :-))

16 hós kislány anyukája

2008. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ír fel a doki Magnesi Citricii-t???

Ez igazán kismamiknak való magnézium! Én is azt szedtem. Nekem csak akkor nem használt,amikor hidegfront jött, vagy hidegben sétáltam, amúgy lecsitította a keményedéseket.

2008. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!

Én már 30 hetes vagyok, de 17 hetes korom óta keményedek rendesen. Bár még legutóbb nem volt nyitva a méhszáj. De nekem se igazán használ a citrici, pedug én is 3x2-t szedek. Sőt még sétálni se tudok mert egyből keményedek.

2008. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 15. héttől keményedik a hasam, azóta szedem a magne b6-ot, de nekem hol használ, hol nem. Most 31. hétben járok, a méhszáj zárt, és a dokim nem küldött infúzióra. Annyit mondott, hogy ne idegeskedjek, pihenjek, feküdjek sokat, hallgassam a kedvenc zenéimet:) :D
2009. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!