Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mégis terhesség?

Lehet mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Clostys ciklusom volt.

26.ciklusnapon kezdtem barnázni. Minden fájdalom nélkül.

Mindössze másfél napig volt rendes vérzés. A 2.-3.cikusnapon. Azóta megint minimalis napi pár csepp barnázást tapasztalok. 7.ciklusnapon vagyok.

Max 5 napig szoktam menstruálni, azt sem így.



2023. jún. 10. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltál?
2023. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem..nagyon elkeseredtem, amikor "megjött" ..így elengedtem a dolgot..csak az utóbbi "barnás"napokban gondolkodtam el..hogy ez nem jellemző..
2023. jún. 10. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer használtam ezt a gyógyszert, nekem első alkalommal másfél napnyi, második alkalommal meg annyira kevés vérzésem volt, hogy megijedtem, kb semennyi sem volt. Aztán kiderült, hogy az egyik mellékhatása ennek a csodának, hogy elvékonyíthatja a nyálkahártyát.. ergo ha terhes is lennél, a baba nem tud megtapadni.


A barnázás nem tudom, mitől lehet, nekem ilyen nem volt. De gyanítom, felborította a cucc a hormonjaidat rendesen.


Mindenesetre csinálj egy tesztet, hátha mégis lett vmi, és progi pótlás kell, azért barnázol.

2023. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n. Cikluskövetésen. Már a 13.napon 10mm volt a nyálkahártya, nem tudom az számít-e.
2023. jún. 10. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az jónak számít. Drukkolok :) Majd írd meg mi volt a teszttel
2023. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 tüsző is meg volt érve. Ezért is ért nagy csalódásként, hogy "megjött".
2023. jún. 11. 14:09
 7/8 A kérdező kommentje:
- teszt. :(
2023. jún. 12. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom Kérdező! Kitartást kívánok Neked a továbbiakhoz! Nem szabad feladni!

Nekem úgy volt, hogy nem is lehet már, aztán étrendváltás (és partnerváltás 😅) után egyből terhes lettem.

2023. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!