Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszula...

Utrogestan hüvelykapszula után az első vizeletben enyhe felmaródás lehetséges?

Figyelt kérdés

Vérzésre kaptam a progeszteron pótlást, ami másnapra el is mulasztotta szerencsére. 3x1et kell használnom. Minden kúp után 1 órát fekszem, még mosdóba sem megyek, de amint letelt az idő megyek wcre (sűrűn kell pisilnem). Az a vizelet viszont narancssárga, vagy barnás enyhén. Nem vészes, de látszik. Utána a következő kúpig teljesen tiszta minden. Ez lehetséges a felmaródás tőle? Vagy minek tudjam be?

Szerdán megyek a következő ultrahangra, ahol megnézzük a babát, hogy minden rendben van (e).


2023. jún. 11. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A vizelet a húgycsövedből jön ki, a kúpot a hüvelyedbe teszed. Másik lyuk. A kettő nem találkozik egymással. Nem lehet, hogy csak keveset iszol?
2023. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztasági betéten én is sárgás folyást tapasztaltam, amíg használtam a kúpot, szerintem ezzel a színnel ürül a felesleg.

De nem a vizeleted olyan színű, azt más okozza, pl B vitamin.

2023. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!