Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tini,fiatal lányon aki buliban...

Tini,fiatal lányon aki buliban lett terhes vagy alkalmitól hogyan vészelte át? Megtartotta? Mi történt? Tudot nyitni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%

Nem vagyok "életpárti" (ahogy az abortuszellenesek magukat nevezik), de mindenkit arra biztatnék ilyen esetben, hogy tartsa meg a babát. A hozzátartozóit pedig abban, hogy mindenben segítsék a fiatal anyát. Én szülőként biztos, hogy segítenék.


Igen, elfoglaltságot, felelősséget jelent egy gyermek, de rengeteg örömöt is ad.

2023. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Én már magamról nem tudok nyilatkozni, de ha a lányom teherbe esne és úgy döntene hogy megtartja én mindenben segíteném. Az is trauma hogy megtartja a gyereket, de minden célom az hogy felelősség teljes gyereket neveljek, aki legjobb ha nem keveredik ilyen szituba, de szerintem az abortusz az egy nagy lelki teher. És ha még akkor nem is, ha majd egyszer gyereke lesz akkor utoléri majd.
2023. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NTBS ***** válasza:
Ez egyénfüggő.
2023. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Hat en mikor muteten fekudtem, nem ugy lattam h az abortuszosoknak nagy lelki teher. 30 perces beavatkozas,boditas, delben eszheztertek, zabaltak a megrendelt mekit aztan du mentrk haza. Kisebb menstruacios gorcsok. En max a meh miatt aggodnek csak, de sztem mar nem kaparnak,hanem valami vakummal szivjak.
2023. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
14! Lelki! Nem testi! Jé eszik utána és?
2023. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben. Nagyon sok mindentől függ, hogy mit tenne az ember. Annyi biztos, hogy ha 18 éves korom előtt teherbe estem volna, nem mertem volna haza menni. Nekem nem volt szerencsém megértő, támogató szülő téren.Anyu úgy gy el vert volna, hogy nem kellene abortuszra mennem szerintem. 😐

Nekem fiam van, biztos tudnak hülyeséget csinálni ők is idő előtt. Ha úgy jönne haza 16 évesen, hogy terhes a barátnője, nem lenne őszinte a mosolyom, de megpróbálnám közösen a lány szüleivel megbeszélni, hogy hogyan tovább. Ha olyan szülei lennének, mint nekem voltak és esetleg elkergetnék vagy bármi ilyesmi, akkor ide engedném és én ülnék le vele, hogy hogyan tovább. Én biztos nem erőltetném az abortuszt,viszont ha úgy döntenének, támogatnám abba is. Ha megtartaná és szüksége lenne a segítségünkre akár tovább tanulás téren, mert anyagilag biztos, hogy kellene a támogatás, akkor ismerem a férjem, 100%-ig támogatná ő is a saját gyerekét ilyen helyzetben. Nem hagynánk őket magukra. De persze tudom, hogy képzeletben könnyű jó tét léleknek lenni,azért remélem, hogy ennél felelősségteljesebb gyereket neveltem.

2023. jún. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
15.os . Beszelgettunk, kindenki baromi nagy megkonnyebbulest erzett, hogy folytatodhat az elete, kulfoldi diak egyetem pld vagy sokgyerekes anyuka, aki mar a meglevokkel is alig birt. Nekik nem lelki teher, hanem megkonnyebbules
2023. jún. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van két ismerősöm, akik megtartották 16 évesen. Nem bánták meg, utána jól alakult az életük.
2023. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

No jo 14 azert ez igy durva...Kicsit elter a tematol de leirom neked.En nem vagyok tini,es nem abortuszon voltam,hanem missed abom volt.a mutet utan en is ettem delben,mert elozo estetol ugyebar mar nem ehettem es mar halali ehes voltam.

Ha valaki ramnezett volna,azt latta volna,hogy zabalom az ennivalot,valoszinuleg engem is kibeszeltek volna milyen erzeketlen vagyok .

2023. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy sejtcsomó? 6. héttől ver a szíve.

Nem viseli meg őket? Az elég nagy baj!

De ebben nem vagyok olyan biztos. Azért, mert kívülről nem látszik, még lehet, hogy megviseli.

Én biztos nem vetettem volna el, nem tudtam volna feldolgozni, és a lányomnak is azt mondom, ha ilyen történik, nevelje fel, megoldjuk. A legrosszabb esetben örökbe adnám, 7-8 éves várólista van újszülöttekre.

2023. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!