Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gáz, ha a háziorvos...

Mennyire gáz, ha a háziorvos nem képes beírni a kiskonyvbe a labor eredményeimet, mert "kicsik a rubrikàk"?

Figyelt kérdés

Beutalót pedig papír alapon adja. Eesztről kinyomtattam a laborokat, de ezt nem értem, miért nem töltik rendesen a kiskonyvet.


Lehet bajom ebből? Más is járt így?


2023. jún. 20. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bajt szeretnél?

Senkit se érdekel a kiskönyv.

2023. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Például tavaly novemberben operáltak és előtte elkészült vérképet a kórházban nem látták, mivel nekik nincs jogosultságuk az EESZT_hez. Na most ha szülésnél SOSba kéne valami infó onnan a 3. trimeszteri dolgokból mondjuk...
2023. jún. 20. 17:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a terhesgondozóba a védőnő töltötte ki a laborértékeket. Jártam külön magánorvoshoz is,de van itt egy központi terhesgondozó is védőnővel, nőgyógyásszal. Onnan kaptam a beutalókat is. A háziorvos nekem se írt volna be semmit.:D Vérnyomást is alig mért,1x voltam nála. Egyébként tényleg a dokimon és a védőnőn kívül a kutyát se érdekelte a kiskönyvem.
2023. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyomtasd ki a leletet, az a legegyszerűbb. Nekem sem írtak semmit a kiskönyvbe, külön kérték a leleteket.


Ha meg olyan van, akkor kérnek friss labort úgyis.

2023. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3# vagyok. Lehet nekem nem tiszta. Tavaly novemberi vérképet ha érdekelné őket? Az biztos nem fogja. De lehet félreértelek.
2023. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5


Azt példaként írtam, hogy hiába volt friss leletem novemberben az operáció napján mivel a kórház - elmondásuk szerint jogosultság hiányában - nem tudta megnézni, így újra meg kellett mindent csinálni. Csak ha ezt tudom, nem intézem el gyorsan magánban. Ennek az esetnek annyiban van ehhez köze a mostanihoz, hogy a háziorvosom is most EESZT-n nézte az adatokat, de ha valami miatt bekerülök a kórházba (pl sosban kell a vércsoport meghatározásom), ott nem fogják tudni megnézni. De mivel már egyszer pórul jártam, így természetesen kinyomtatva már ott van a többi leletem között.

2023. jún. 20. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn egyszer voltam a háziorvosnál.

Egy pecsèt hogy lent voltam, ès ennyi.

Amikor voltam bent a 36 heti vizsgálatokon a kórházban azt mondták nem kell bemennem a leletekèrt, mert ők ott látják.

Nem lett jó az ellenanyag szűrèses vèrkèpem, ès senki nem èrtesített róla. Èn is az eeszt-n nèztem meg, ès kezdtem el telefonálgatni hogy ilyenkor mi a teendő.

Nekem amúgy az összes papírom ki van nyomtatva ès mappába van a kiskönyvvel. Így mindent megtalálnak ha kell valami.

2023. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem töltötték sehol normálisan a kiskönyvemet, minden leletemet kinyomtatva vittem.


Sos kerültem be a Sotera szülni, ahol jót mosolygott a doki is meg a nővérke is a kupac papíromon, mert köszönik ők mindent látnak az Eeszt-n

2023. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A kórház mindent lát az eeszt n , szerintem a magánlabor nem küldte fel a felhőbe, vagy te állítottad véletlenül tiltásra a megtekinthetőséget. Utóbbit nézd meg. Bár vészhelyzetben a letiltott ellátónak is megnyílik. Ne aggódj.
2023. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem töltötték rendesen a kiskönyvemet. Az az oldal volt kitöltve ahol a szülés dátuma van, meg a vedőnő írt bejegyzésekt a vizsgálatairól és a magán nőgyógyászom 2x. A háziorvos talán 1x pecsételt valahova. Minden leletem kinyomtatva ott volt egy mappában a kiskönyvemmel. Volt aki kérte a kinyomtatott cuccokat, volt aki eeszt-n nézte. A kiskönyvemben nem keresték soha a labor leleteket.
2023. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!