Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valakinek egeszseges...

Lett valakinek egeszseges gyermeke annak ellenère , hogy a kombinált teszten emelkedett kockazat jött ki a downra??? Nekem sajnos 1:157 hez , 31 èves vagyok Genetikai tanacsadast javasoltak.. holnap prena tesztre vesznek vért tőlem.

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9es vagyok

Öszintén nagyon nagyon sz.rul.Kikészültem idegileg abban az időben.Ráadásul pont karacsony előtt pár hétel volt ez és ráadasul akkori orvosom egy ....hadd ne mondjam micsoda.Nem hogy biztatot hanem még elég durva dolgokat is mondot hogy nem add ultragang képekt,mert hogy minek lehet elkel vetetni ha beteg mert kinek kéne beteg gyerek...Szoval nagyon rossz álapotba voltam 3hét alat 6kilot az idegtől lefogytam mire megjöttek az eredmények.

2023. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Megjött a prena teszt eredményem down szindroma negativ! Hála istenenk nem az! ❤️ ez a kombinalt teszt nagyon megijesztett akkor! Rá adásul kisfiu lesz 😊 én vegig ezt éreztem.
2023. jún. 28. 11:27
 13/15 A kérdező kommentje:
Megjött a prena teszt es negativ. Nem beteg 😇 és kisfiú lesz❤️
2023. jún. 28. 11:29
 14/15 anonim ***** válasza:
Hálistennek🥰Boldog babavárást,és könnyű szülést kívanok.
2023. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ☺️
2023. jún. 28. 12:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!