Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hova mentek nyaralni...

Kismamák, hova mentek nyaralni? Hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Horvathorszag :)
2023. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Persze most elindulok, haza babával jövök😂😂


36hkm

2023. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó hètben vagyok, már az is hatalmas utazás hogy a boltig elmegyek😅 èn már azt várom hogy a kórházban "nyaralhassak" pár napot.
2023. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

37 hetes vagyok, múlt héten voltunk Csopakon, a 2 nagyobbal.

Melegimádó vagyok alapból, de most nagyon kikészít ez a meleg. Fáradt vagyok tőle és nincs erőm. Legszivesebben egész nap a klíma alatt feküdnék.

2023. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

A Járda-szigetekre es aztan benezek a Mosoga-tóhoz 🤣🤣

35.het,a francnak sincs kedve elmenni ebben a melegben sehova

2023. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Horvátországba, azon belül Makarskára. Mivel még félidő előtt leszek a terhességgel, így be merjük vállalni. Szeretnénk még egy jó nyaralást hármasban a 2,5 éves fiammal. Jövőre valószínű lehetetlen lesz egy picivel.
2023. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Bosznia-Dalmacia-Brac-Szlovenia korutat teszunk iden :) 2 eves lesz hamarosan a ‘nagy’ de most meg csak a 30.hetben vagyok, igy ez meg nem gond :)
2023. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!