Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esztergomban melyik nőgyógyász...

Esztergomban melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Zámbori dokihoz jártam anno, de sajna ő már nyugdíjas. Máté Imrén és Jenei doktornőn gondolkodik (az előbbi esetében talán még a magánrendelésére is elmennék). 8 hetes kismama vagyok és szeretnék választani egy orvost, aki végigviszi a terhesgondozást is és szülhetek is nála.
2010. okt. 13. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Jeneyhez járok, ma lettem 38 hetes. Meg vagyok vele elégedve, mindig a kórházba hívott az ügyeleti idejében, türelmes, kedves. Pénzt egyszer sem kellett adnom, majd szülés után honorálom.

Nekem Nagy dr. volt az orvosom az első szüléskor, őt nagyon szerettem, de ő is nyugdíjba ment, ezért váltottam. Szerintem Jeney jó döntés volt.

2010. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a válaszod és minden jót kívánok Neked!


Esetleg van vkinek tapasztalata Máté Imréről?

2010. okt. 15. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én Máté Dokinál szültem,hozzáteszem ügyeletes volt,nem fogadtam meg de nagyon meg voltam elégedve vele,csak ajánlani tudom,olyannyira hogy szülés óta csakis hozzá járok!Az "árait" sajnos nem tudom(annyit hogy a magánrendelésen 8000Ft a vizsgálat,de pl.legutóbb csak 4000Ft kért pedig rákszűrés is volt)Bármi kérdésed van szívesen válaszolok vele kapcsolatosan:-)
2010. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!