Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnék egy kismamanadrá...

Hogyan tudnék egy kismamanadrágot eljuttatni olyas valakinek, aki hasznát veszi?

Figyelt kérdés
Nem ismerek senkit aki kismama,eladni nem akarom,mert nem egy értékes(varratott)darab,viszont annál jobb,minthogy kidobjam.
2010. okt. 13. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Tegyél ki a rendelőtökbe papirt hogy odaadod aztán kössetek üzletet valamit biztosan fel tud ajánlani.


vagy:

ANJÁNLD FEL A RÁSZORULÓ KISMAMÁKNAK AKÁR AZ ÁRVIZ AKÁR AZISZAP ÁLDOZATAINAK NEKIK NEM NAGYON VAN RUHÁJUK ...

2010. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg add oda a védőnőnek és kérd meg,hogy egy rászoruló kismamának ajánlja fel.
2010. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az iszaposoknak pl. hogyan lehet eljuttatni?Ez egy jó ötlet.Bár én bárkinek odaadom szívesen..
2010. okt. 13. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
vöröskereszt v. valamelyik egyházhoz aki küld csomagot a térségbe.
2010. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hajnus04 válasza:

szia!én épp kismamanadrágot szeretnék venni ha gondolod szívesen átveszem.mekkora a méret.ha megadod a számodat

felhívlak és megbeszéljük

2010. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hajnus! Én odaadom neked,ha jó rád.Kb. S-M a mérete.Ha jó,írj privit és megbeszéljük.
2010. okt. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!