Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség vége felé kiderül...

Ha terhesség vége felé kiderülne, hogy a születendő baba sérült lesz, és épp életre nincs is esélye, akkor Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Haza vinnéd, és hagynád a családot a fenébe, mondván Ő akkor is a Te gyereked, vagy fájó szívvel, de lemondanál róla, és megpróbálnál később egy új gyereket szülni, és a családoddal foglalkozni?
2010. okt. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem hagynám magára.
2010. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen mértékű a betegsége. ha nem halálos, ha nem szenvedne ő maga tőle, akkor megtartanám. (a határokat persze nehéz megtalálni)


akkor vetetném el biztosan, ha megmondanák, hogy születése után meg fog halni.


de hallottam olyan anyukáról is, aki azt mondta, hogy ő akkor is megtartja, mert egyszer magához akarja ölelni. Megszületett a baba, így is történt és pár óra múlva meghalt. Azt mondta az anya, hogy ez fontos volt neki, így búcsúzott el tőle. (nem pedig kikaparták belőle és aztán elszállítják, mint egy veszélyes hulladékot). Mindkettőbe szörnyű belegondolni, de azt hiszem én nem tudtam volna végigcsinálni.

2010. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most olvasom, hogy a terhesség vége fele derülne ki. Ebben az esetben akármennyire is beteg, megtartanám.
2010. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne "hagyni a családot a fenébe"?
2010. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert sokkal több figyelmet követelne a kisbaba, mint a család többi tagja engedné
2010. okt. 13. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ez elég nehéz kérdés, de szerintem nem lenne jó neki betegen megszületni, én lehet hogy nem tartanám meg.

De mivel ilyen helyzetben nem voltam ezt nem tudhatom.

Meg mi lenne vele ha egész életében ápolásra szorulna, ki ápolná ha esetléeg mi nem leszünk?

2010. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kérded? Ez nagyon durva szerintem, hogy csak úgy kiváncsiságból, hiszen azt írod, hogy a terhesség végén derülne ki. Akkor már nincs választási lehetőséged. Meg fog születni és egy anya csak bízni tud a végtelenségig, hogy vannak még csodák és lehet majd a babán segíteni. Mikor anyává válunk, mindenünket fel adjuk a gyerekeinkért és ha kell a családdal együtt és nem félre dobva megteszünk a pici lényér mindent.

Kívánom, hogy senkinek sem kelljen ilyen gonddal foglalkoznia!

2010. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!