Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már legalább 2-napja probálkoz...

Már legalább 2-napja probálkozom a csokival, colával, kávéval, jeges italokkal de semmi miért?

Figyelt kérdés
Azt mondták a lányok,hogy igy fel lehet ébrezteni a babát.én csak probálkozom de semmi!most vagyok 16-hetes és tudom,hogy milyen fura de nekem már mozgott a babám.Nagyon agodom mi lehet a baj?????????Sajnos nekem nagyon késön derült ki,hogy terhes vagyok.mindig megjött időben a menszim ahogy telt múlt az idő nagyon rosszul lettem egyszer a munka helyen elmentem kivizsgálásra ott állapitották meg,hogy három és fél hónapos vagyok.én közben dolgoztam és cigiztem is tehát éltem az életem mert nem tudtam semmit.azota szedem az elevitet és már nem dohányzom.csak én ezért félek nagyon bármilyen vizsgálat van nehogy rossz hirt mondjanak.most voltam a 16-heti vizsgálaton is késöbb lesz eredmény de én nagyon félek.csak remélni tudom,hogy nem lesz baja a babának!!!Esetleg mien vitamint vegyek még???????????
2008. dec. 30. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én még csak 5+2 hetes vagyok, gravidát kezdtem szedni. Megkérdeztem a patikust, mit szedjek még mellé, de azt mondta semmit, ebben benne van minden. A mozgásban nem tudok segíteni, mert még nem szültem. De biztos nincs semmi baj!

Ja, egyél sok zöldséget, meg gyümit!

2008. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Az,hogy nem mozog egész nap vagy mivel az elején vagy még 3-4 napig nem érzed az nem baj ilyenkor még pár grammosak és nincs annyi energiájuk(bár baba függő)ez is.Szóval ne aggódj ne egyél-igyál sok koffeines dolgot az sem jó,vitamint anál többet.

2éves kislány és 34hetes kismama anyukája

2008. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lànyok mondtk?

Elöször is:Mindössze 16 hetes vagy.

Mitöl vàrod hogy a babàd rendszeresen érezzed?

Naponta a 24. héttöl fogod érezni(van aki kicsit koràbban)de a 16. hétben örülj hogy egyàltalàn megtapasztaltad.

Nem megbàntani akarlak,csak felvilàgositani!

Az én babàmat 18. hetesen éreztem elöször,utàna 2 hétig semmi!

Amugy igen kola,csoki hatàsos .felébreszti-a tiéd is lehet ébern van.de annyira pici,és annyii helye van hogy nem érzed!

Szoval ne aggodj!

Amugy az elevit elég nem kell semmi plusszba!

Egyél sok gyümit,és éld a napjaidat mint ezelött!

Egy 32. hetes kismami!

2008. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15. héttől érzem minden nap, de az nem jelenti azt hogy nálad is így lesz.2 napja meg egész nap meg sem áll és már nagyon erős.De szó szerint.Ne aggódj, hamarosan kirúgja a hasadat!23 hetes
2008. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Érdekes. A húgom is pont 16 hetes, és ő is csak a 13. héten tudta meg. Nem te vagy az véletlen? :D

Amúgy meg egy 16 hetes babánál még nem gond, ha nem érzed minden nap, úgyhogy nyugi.

Én is az elsőt a 15. héten már éreztem, de utána sem éreztem minden nap. Később persze, már minden nap érzed, ahogy tapos a bordáidon. :D

2008. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is 16 hetesen éreztem a babám először, és aztán vagy két hétig egyáltalán nem, vagy talán egyszer. Később kell rendszeresnek lennie.

Az Elevit ilyenkor már nem szükséges, fontosabb, hogy egészségesen táplálkozz, sok tejterméket és zöldséget, gyümölcsöt egyél.

Ha aggaszt, hogy esetleg kárt okoztál a babának a cigivel, a genetikai ultrahangon említsd meg, mert talán az megnyugtat, ha erre ott azt mondják, nem látnak problémát az ultrahangképen.

2008. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasazokat mindenkinek.boldog új évet kivánok.sziasztok
2008. dec. 31. 00:46
 8/11 A kérdező kommentje:
csak azért félek mert már mondtam késön vették észre,hogy terhes vagyok és én addig cigiztem.és félek nehogy ez a hülye cigi miatt meg haljon bennem a baba vagy valami más baja legyen.kérem irjon az nekem aki ilyenben benne volt vagy van.köszönöm.
2008. dec. 31. 08:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen ártalom érte a babádat, akkor meg sem maradt volna, hanem már korábban elmegy. De ilyen szerencsére nem történt, úgyhogy nagy az esélye hogy minden rendben lesz. Szerintem sokkal rosszabb lenne, ha gyógyszereket szedtél volna ezalatt az idő alatt.
2008. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kétségeid vannak akkor hívd fel a dokidat és mondd el neki, hogy mi zavar és kérj egy időpontot, hogy csináljon Uh-t mert Te ettől megnyugszol. Azon fogja látni, hogy dobog-e a szíve és mocorog. Lehet, hogy úgy fekszik, hogy Te nem érzed. De ha állandóan rossz dolgokon gondolkodsz az NEM JÓ!!! Érzi a Baba!!!
2008. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!