Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jónás napjaimat ki tudom...

A jónás napjaimat ki tudom számolni, az is kijön hogy fiú vagy lány. De a kockázatot nem írja! Van olyan oldal ahol ezt is mutatja a többi info mellett?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen kockázatra gondolsz?

Ilyen oldal sehol nincs, ami fixre megmondja neked, hogy fiad vagy lányod lesz, mert ezt nem tudja senki, csak az ultrahang gép vagy pedig a szülésnél derül ki.

Tippelgetni lehet marhaságból: jónás naptár, kínai naptár, gyűrűt lógathatsz a pocakod felett, mit kívánsz, mit eszel, mit iszol, milyen formájú a pocakod, szóval ilyenek vannak, de ez mind csak JÁTÉK.

2010. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én arra a kockázatra gondolok, amit sokan említenek, hogy van olyan jónás naptár számolós módszer, ahol 0tól 5ig jelöli, hogy milyen magas a rizikófaktora, hogy egészséges lesz-e a baba. Vagy lehet én tudom rosszul?

2010. okt. 13. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, volt ilyen oldal de nem magyar, és nem is ez a gond, hanem fizetőssé tették.Tehát amin ki tudod számolni és megkapod a táblázatot és ingyenes oldal azon sajna egyiken sincs már a kockázati adat.
2010. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit szomorú lettem. No de sebaj, hátha bejön! Csak pozitívan! :0)
2010. okt. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!