Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lapos petezsákból lett egészsé...

Lapos petezsákból lett egészséges baba végül?

Figyelt kérdés

Épphogy betöltöttem az 5. hetet, amikor csak egy elnyúlt lapos petezsákot láttak. Azt mondták ennek kerekebbnek kellene lennie.


Nektek volt már ilyen? Született belőle egészséges baba?



2023. júl. 5. 09:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, megszületett, minden rendben ment
Igen, egy ideig rendben ment a terhesség, de végül nem lett egészséges a baba
Nem, üres maradt a petezsák
Nem, bár időközben lett benne baba, de beteg volt
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, ha nem szabályos, el kell engedni.

Üres maradt.

2023. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetesen, mikor vérzés miatt mentem, szabályos petezsák volt szikhólyaggal. Akkor mondták, hogy az jó jel, hogy szabályos. 6 hetesen, mikorra visszahívtak, egy ilyen elnyúlt valami, 3x8 mm ha jól emlékszem, de volt szívhang, szóval az is oké volt. Végül egészségesen született.


Nem tudom, segít-e valamit ez a tapasztalat, mert ha jól értem, nálad még nem látták a szikhólyagot.

2023. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


2-es: Gratulálok!😊 Igen, nálam még nem láttak szikhólyagot, legalábbis nem mondta az orvos és a képen sem látszik. Visszanéztem az előző terhességem 8 hetes fotóját, ott is ovális a petezsák, benne a kislányommal, de az kerekebben ovális. A mostani elég lapos, csak a hosszát mérte az 11 mm. Nem hiszem, hogy baba lesz belőle.😔 Azt mondta 60-70%, hogy rendben lesz.


Akinek üres maradt a petezsák annál műtét is volt vagy magától távozott?

2023. júl. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!