Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam olyan esetről itt a...

Olvastam olyan esetről itt a gyakorin, hogy tévedett a prena a nemmel kapcsolatban. Lányt mutatott, fiú lett végül. Fordított esetben ez elvileg nem történhet meg igaz?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy ha jelen van y kromoszóma, akkor az biztos hogy nem lesz már lány. Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert eddig abban a hitben voltam, hogy hiába nem 100% az eredmény, azért nem gyakori a tévedés, főleg a nemét illetően.
2023. júl. 16. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ha ott van az y akkor tuti, hogy fiú. A tévedés azért fordulhatott elő, mert nem volt elég a magzati dns az anyuka vérében, ezért csak x kromoszómát láttak.
2023. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre tippeltem én is. Köszi a megerősítést😊
2023. júl. 16. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is látják, ha nincs elég magzati dns az anya vérében. Én is olvastam itt annak idején ezt, fel is hívtam a nőt, akinel elvégeztettük a vizsgálatot (Czeizel Intézet). Ő azt mondta, hogy kizárt dolog, hogy ilyen előfordulhasson. Már ki volt fizetve :D Mondjuk ha emberek dolgoznak ott is, márpedig azok, nyilván előfordulhat, hogy valaki hibázik. Viszont ezzel az erővel hibázhat akkorát is, hogy valaki más vérének az eredményét kapod meg a te neveddel 🤷‍♀️
2023. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen 3-as.Ez szerintem is benne van a pakliban, hiszen aki dolgozik, hibázik. Csak ugye nem mindegy mekkorát. A neme elhanyagolható a szűrt betegségekhez képest. De ha ott hibáznak ekkorát és elcserélik a mintákat, abból akár súlyos perek lehetnek.
2023. júl. 16. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennének belőle súlyos perek, mert gyakorlatilag ott sem azt írják, hogy 100% biztos az eredmény. Ügyesen levédik magukat ezek a cégek, valószínűleg amerikai mintára, ahol minden sz.rért lehet perelni, és nyerni is. Itt legfeljebb tapasztalatot nyersze egy-egy ilyen peren.
2023. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!