Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme bulit szeretnénk...

Petra1230 kérdése:

Baba neme bulit szeretnénk tartani de megyek Ultrahnag akkor leszek 16 hetes láttam videón akinek mutatja magát pici egyértelműen lehet látni és picit felék hogy előre meglátjuk és mi a bulin szeretnénk megtudni már minden megvan valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek becsukjam szemem mikor nézi a nemét már ha mutatja magát vagy nemtudom? tiktok videón láttam valakinek egyértelmű 😊 köszönöm a segítséget
2023. júl. 25. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Először is használj irasjeleket,valamint tanulj meg helyesen írni ..másodszor pedig mond meg a dokinak írja le papirra és tegye lezárt borítékba.es mindenképpen csukd be a szemed.ja.
2023. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szólsz az orvosnak, hogy nem szeretnéd tudni és hogy legyen szíves a nemét egy papírra felírni. Ha azt a részt fogja nézni uhn, akkor majd szól, hogy most ne nézz oda. Amúgy meg lehet ő se fogja tudni megmondani, mert nem fog látszani.
2023. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Az unatkozó nőnél nincs rosszabb...
2023. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

"Először is használj irasjeleket,valamint tanulj meg helyesen írni ..másodszor pedig mond meg a dokinak írja le papirra és tegye lezárt borítékba.es mindenképpen csukd be a szemed.ja."


Te meg használj ékezeteket meg mondatkezdő nagybetűt!

Felszólítómódban meg: mondd meg és nem mond meg...

Ha már kijavítasz valakit.

2023. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
De írhattam volna én is az írásjeleket is.
2023. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem néznék oda azon az egy db. ultrahang alkalmon vagy megkérném,hogy szóljon,ha olyan helyzetet néz,hogy ne nézzek oda.
2023. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6# Amúgy ezt nem rosszból,tényleg kíváncsi vagyok. Bár mi együtt tudtuk meg annak idején a férjemmel az ultrahangon,de ha valaki tényleg így szeretné tudni például az miért néz videókat vagy akár képet,hogy milyen jelei is lehetnek ultrahangon a nemeknek,ha mindenképpen meglepetésnek szeretné?Én direkt nem néznék,hogy még véletlenül se sejthessek valamit. Volt már itt olyan kérdés is,hogy meglepetésnek szeretnék de nagyon nézegette a monitort és ő sejt valamit és utána nézett az interneten is képeket. Ha valaki tényleg meglepetésnek szeretné,miért rontja el ezzel? Őszintén kíváncsi vagyok,már ott is elgondolkoztam.
2023. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Kizártnak tartom, hogy te laikusként a saggitalis síkból meg tudod ítélni, hogy az 10 avagy 30 fokos szögben mutat felfelé.

Ugyanis az orvos/szonográfus nem a magzat lába közét nézi...

Az én lányom uh képén pl mindenhol van egy jól látható "valami", amire laikus egyből azt mondaná, hogy fiú...

2023. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

8!

Ezt cáfolnám....


Első gyerekem fiú, második lány.

Laikuskén mind a 2x én is rájöttem a 18hetes uh-kon a nemükre.

2023. júl. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Neharagudj már de szerintem így is eltudod olvasni ha nem vagy alfa... tudok írni helyesen de most komolyan ebbe kell bele kötni ez 2023 hogy már azt se tudjátok mibe kössetek bele! Ha ennyire megvagy keseredve akkor inkább ne is írj ilyen oldalra bunkó

Válaszol

Töröl


Csibém,ne írj privatban,nem válaszolok rá.

Nem,én nem vagyok analfabéta,ellentétben egyesekkel.

2023. júl. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!