Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? Mi...

Szerintetek ez normális? Mi ez az időpont????

Figyelt kérdés

Július 20-án pozitívat teszteltem.

Utolsó mensim szerint ma vagyok 6+5 hetes terhes. Aug 23-ra adtak időpontot a nőgyógyászatra, és mikor megkérdeztem, hogy nincs-e korábban, azt mondták, hogy teljesen felesleges, mert akkor leszek 10 hetes és úgyis akkor kezdenek el vizsgálatra küldeni...



2023. júl. 29. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék előbb magánba,ha ilyen problémák is vannak. Nálunk is volt sokféle probléma,2,5 év után jött össze nagy nehezen,a nőgyógyászom 6 hétre be is hívott átbeszélni mindent,ránézni jó helyen van-e,akkor már volt szívhang is. Utána 9 hetesen voltam,majd a genetikai 12. Ha nem lett volna probléma egyáltalán,akkor nem zavart volna,hogy 9-10 héten menjek először,de így igen.
2023. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést. Jövő héten meglátogatom a kórház ambulanciáját!!
2023. júl. 29. 12:44
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Ezért mentem magánba. Ha a 10.heten mész megállapításra, nem lesz időben időpontod a 12 hetes ultrahangra.
2023. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Annyira imádom, mikor a lényeges információt - ami teljesen más fényben világítja meg a kérdést -fél nappal később nyögi be a kérdező...😅
2023. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14 Pont ezt akartam írni.

Hiába írtuk le hogy mikor érdemes menni,ha a kerdezonek hamarabb kell mert problémája van.

Így neki az összes válasz haszontalan

2023. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves 14, és 15-ös Válaszolók!

Ez az első terhességem, még nem volt még csak pozitív tesztem se, a környezetemben sem kísértem nyomon terhességet, így igazából ha nem lenne semmi bajom, akkor is feltettem volna ezt a kérdést, mert nem értek hozzá. Én azt gondoltam, hogy egy normál terhességet is előbb "állapítanak meg". Ezért is írtam le "fél nappal később", hogy mi miatt vagyok ennyire türelmetlen, mert ha nem lenne semmi baj, megértettem volna, hogy optimális az időpont és tovább lapoztam volna. Szóval szíves elnézéseteket kérem a tudatlanságom miatt, de komolyan 🙄🤦🏽‍♀️

2023. júl. 29. 15:45
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Első gyereknél pont ezért érdemes szerintem hamarabb menni, ahogy az 5. írta.

Senkinek nem árt vele a kismama, viszont megtudhat hasznos dolgokat, amikre esetleg nem is gondolt korábban.

Viszont miért a kórházba mész?

Miért nem magán nőgyógyászhoz?

Ilyenkor még nagyon sokat számít a gép minősége, és valljuk be, hogy az állami helyeken nem a legmodernebb csúcstechnika szokott lenni.

Ráadásul ha panasz nincs, akkor onnan lehet el is zavarnak, hisz a korai terhesség megállapítás szerintem nem az ő feladatuk...

2023. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!