Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kislány név illik a...

Milyen kislány név illik a Kis vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Mindenképpen két nevet akarunk hozzá adni,a rövidsége miatt,olyanokat amelyek összeillenek.De fogalmunk sincs mi legyen.Segítenétek?Köszi!
2010. okt. 14. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Léna,Bianka,Tamara,Enikő,Viola,Réka


szerintem ezek illenek hozzá:)

2010. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis (csak Emmát ne, tudod Csáth Géza Kis Emma, az a lány akit felakasztottak...brrr)...szóval Kis Hanna Auróra
2010. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne kezdődjön kával, i-vel vagy s-sel, a 2.magánhangzó se legyen S, pl NE legyen Kis Viola, Kis Sára, Kis Kinga stb...


legalább 2szótag, de inkább három vagy négy, talán magas magánhangzójú vezetéknévhez szintén magas mgh keresztnév harmonizál (ez nem aranyszabály, de illik, kivéve az azonos magánhangzó. második magánhangzó már lehet ismét I)

2010. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

S-el semmiképp ne kezdődjön, ahogy az előttem szóló írta, és valóban legalább 3 magánhangzó, mert a vezetéknév rövid.

Azon belül szerintem elég sok minden illik hozzá:-)

2010. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kis Eleonóra-ez ugyan csak egy, de ez a név jól hangzik, dallamos és sokrétűn becézhető. azért javasolnék 1 keresztnevet, mert még ha kettőt kap is úgyis csak az egyik fogja használni pl bemutatkozáskor. tehát ugyanolyan rövidnek fog tűnni a neve.

Kis Viktória

Kis Emília

Kis Angelika

Kis Kornélia

Kis Liliána

szerintem ezek jól hangzanak, de sok ilyen hosszabb, dallamos név van...

2010. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp valami hosszabb, dallamos nevet válassz. Mi a Tóth mellé az Annamáriát választottuk. A Kishez szerintem jól cseng a Boglárka, Angelika, Georgina, Kamilla, Gabriella.
2010. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is Kisek vagyunk :) És amikor még nem tudtuk,hogy fiunk lesz ezek a lánynevek jöttek szóba:

Kamilla,Jázmin,Lili,Fanni,

2010. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdező:tetszik valamelyik?van ötletetek?
2010. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket Mindenkinek!Valószínű Léna lesz,de még nem döntöttük el 100%-ra:))
2010. okt. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!