Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam ma egy terhességi...

Csináltam ma egy terhességi tesztet reggel (gabriel). Negatív lett, de nem dobtam ki, és este mikor ki akartam dobni ránéztem, és akkor már egy plusz halvány csík volt. Ez most mi? Úgy tudom a teszt 30 perc után már nem értékelhető.

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 01:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9:26-os vagyok, a sztorink továbbra is egyezik, nálam is másik teszt egyértelműen negatív volt. Három nappal később lett szuperpozitív! :)
2010. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A gabrieles teszten nem egyértelmű piros csík van,hanem inkább barnás beütésű. Nagyon vékony,és teljesen nem is ér végig,csak 3/4 részig. Ezért csináltam másik tesztet, de hétfőn doki.
2010. okt. 16. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!