Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hugyúti fertőzés vagy hüvelygo...

Hugyúti fertőzés vagy hüvelygomba???????

Figyelt kérdés

Tegnap reggel észre vettem hogy vizelés után enyhén csíp.. után a hüvelybe éreztem forróság érzetet.. inkabb pisilés után leginkább. Ma voltam nőgyogyásznál vàrandós vagyok 19 hetes.. és azt mondta hüvelygomba… okozza. Hát meglepődtem, mert nem érzek viszketést , van egy kis folyásom egy két csepp de szagtalan viszketes nincs! Azt hiszem a terhesseg velejároja egy kis folyás. Mégegyszer rákérdeztem hogy ezt tényleg gomba okozza azt mondta igen!


Össze vagyok zavarodva…a hüvelygombànak mi köze a pisilés utáni csípés érzésnek??? Tegnap nyilalt a húgyhólyagomban is egyszer kétszer.. ott a hüvelynél a és a hugycsönel érzek valami csipős érzést megint .. teljesen nem tudom mi van.. én attól tartok ez inkább hugycső gyulladás hugyúti fertőzés lehet.. lehet van hüvely gomba is de nem hiszem hogy ez okozza ezeket a kellemetlenségeket. Valaki jart mar hasonlóan?



2023. aug. 7. 11:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Vegül ma eljutottam uruglogiára.. gyulladás van hugy holyagomba es feherje a vizeletemben :/ antibiotikumot kell szedjek..
2023. aug. 8. 15:12
 12/13 anonim ***** válasza:

Na, latod, ezert tokmindegy ilyenkor, hogy kivel mi tortent.

Orulok, hogy orvoshoz mentel ujra. Egy kezeletlen fertozes sokkal veszelyesebb, mint az antibiotikum, ha emiatt aggodsz.

2023. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk örülök h megkérdezte (meg annak is h elment orvoshoz!!), mert írtak olyat, amiben én is vagyok, ami megnyugtató (én több orvoshoz is elmentem)
2023. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!