Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menyire art a babának ha...

Menyire art a babának ha idegeskedek?

Figyelt kérdés
sziasztok 15+4.hetes vagyok és meg a férjem szüleivel élünk és hat mondhatni hogy o nem örül ennek a terhességnek mivel a munkahelyemet elveszítettem ez véget és a férjem most egyedül dolgozik lényegébe minden-napomat megkeseríti nem tetszik neki h fiú lesz meg a név-sem amit választótunk neki és meg más gondok-is vannak lényegibe nagyon ideges vagyok és tegnap is nagyon fajt az ölem és felek hogy nehogy isten valami baja legyen a babámnak...szerintetek?
2010. okt. 15. 12:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a férjem anya az aki megkeserítik az életemet nem a férjem !! nehogy félre értés legyen!!
2010. okt. 15. 12:19
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Hát egyrészről ne idegeskedj... az tényleg nem tesz jót. Gondolj inkább a babára és kellemes dolgokra.


anyukával próbálj leülni és beszélgessetek mert ha már most ellenségek lesztek az nem jó ismerd meg és lehet hogy tanulhatsz is tőle.

az hogy hibáztat meghogy nem tetszik az unoka neve hát istenem...

nagy segitséged lehet még késöbb nem érdemes összekapni miatta.


Nyugi ...

2010. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a stressz sok bajt okozhat.

Nagyon nem jó a picinek.

Nem tudtok valahogy nevezőre jutni,esetleg a párod nem tudja leállitani a "kedves" mamát:S

Végső esetben addig anyudékhoz költözni?

2010. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok betegség alapja a stressz sajnos. Nem rég olvastam egy kutatást, ami alapján a kruppot is már a pocakban ért stressz ártalomnak köszönhetjük. Le kell ülni megbeszélni, vagy elköltözni (tudom, könnyen mondom innen a tények ismerete nélkül), de valamit ki kell találni, mert ez nagyon nem jó a babának.
2010. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hat a férjem reggeltől esteliig dolgozik és nincs itthon olyankor mikor az anya letámad mert én nagyon nyugis ember vagyok és soha nem veszekszem senkivel én meg adom neki a tisztelet hogy o időseb és nem szolok de nehezemre esik végig hallgatni öt mert nekem ez faj próbálok mindig kedves lenni és segítő kéz de egyszerűen o nem fogad-el tőlem semmit meg beszelni is alig akar velem, anyukám pedig kilométerekre lakik és nem tennem meg a fertelemmel hogy őt meg itt hagyom...
2010. okt. 15. 12:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy ilyen az anyosod. Szerintem is probalj meg vele beszelni, mondd el neki, hogy neked nagyon faj, hogy igy viselkedik veled, mert te szereted a fiat es tiszteletben tartod az anyos velemenyet is, de jo lenne, ha o is teszteletben tartana, hogy a te es a ferjed gyermeket varod, ti lesztek a szulei, ugyhogy eszerint viselkedjen veled. Ha nem valtoztat a viselkedesen ezek utan sem, akkor ne szolj hozza, probald kerulni, es mond el a ferjednek nyugodtan, hogy milyen vele. De semmikeppen se idegeskedj emiatt, mert nem tesz jot neked sem es a babanak sem.
2010. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugi, nem lesz semmi baja a babának, de azért nyugi. Én is úgy jártam, hogy 6 hónapos terhes voltam mikor a férjem kirúgatták a munkahelyéről, itt figyeltünk egy fillér nélkül, aztán elkezdte a bank visszavonogatni az "A" hitelünket, a kocsira küldték, hogy adjam le...stb. Azért is úsztunk ennyire a hitellel, mert vettünk 1 házat és hogy minél kevesebb hitelt kelljen felvenni, megoldottuk "A" hitellel... ez hosszú. Aztán hirtelen a férjem talált melót és másfélszer annyit keres mint azelőtt. Gyorsan rendbe jöttünk és remélem nem lesz ilyen többet, közben persze a baba is megszületett, most 4,5 hónapos. Nagyon nyugott, kiegyensúlyozott gyerek, nincs semmi gond szerencsére, pedig a szülésig sok ideget megettem. AZ első lányunk viszont ennyire nem volt nyugis, pedig akkor amikor vele voltam terhes annyira jól alakultak a dolgok, hogy hihetetlen. Szóval nyugi és jó babavárást neked, anyóst meg tojd le, menj el sétálni barátnőkkel, kapcsolódj ki, mert utána ritkulni fognak ezek a találkozások.
2010. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!!! igyekszem nyugodtnak maradni!
2010. okt. 15. 13:56
 9/14 A kérdező kommentje:
szombaton leültem vele megbeszélni a dolgokat és bevallotta hogy ötet az zavarja hogy mert hogy en nem dolgozom (munkahelyemen) én meg elmondtam neki hogy nekem ez faj ahogy viselkedik és aszt hittem hogy sikerült is megbeszélnünk de...mar vasárnap megint kezdődőt és meg ebedkor sem akart hoznak ülni az asztalhoz... :-(
2010. okt. 18. 11:10
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
nem akarlak megbántani de "öle" az állatoknak van. Neked max. a hasad fájhat...
2010. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!