Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a magne b6 jó...

Szerintetek a magne b6 jó erre a fájdalomra?

Figyelt kérdés
Ki váltottam a gyógyszertárban a magne b6-ot mert már szinte mindennel próbálkoztam,hogy ez a húzó,éles, görcsös fájdalom megszűnjön mivel eddig a sima béres b6-ot szedtem és ugye iszom mellé a magnesolvot de úgy éreztem a hogy a b6 vitamin helyett szedem a magne b6-ot.. Mivel voltam már 2x-er ügyeleten ezzel a fájdalommal és azt mondták nem nyitott a méhszájam és vérzés,magzat folyás nincs, voltam pénzes hasi ultrahangon és ott sem találtak semmit se.. Arrol van szó hogy nem tudom mi a probléma, mert a baba mikor lent mozgasa a kis fejét akkor nekem eszméletlenül éles,húzó fájdalmam van és nemtudom miért mivel ha a húgyhólyagomat nyomná akkor folyamatosan wc-re járnék és azaz igazság hogy olyankor le zsibbad a lábam is és a derekam is mikor lemegy a baba a hasam alá és körülbelül ahol található a petefészek ott görcsölök nagyon, de gondoltam arra és eza legnyilvánvalóbb hogy egy idegszálat nyom a kis fejével de nem tudom miért érzi ott jól magát a baba de nekem meg nagyon fáj! Már hordok a védőnő ajánlásával has tartó övet is de akkor is lemegy a baba hiába emeli fel a hasam az öv! Nemtudom kinek volt már hasonló és mivel lehetne megszünteti vagy enyhíteni ezt a fájdalmat mert már egyedül lassan félek fürdeni is! Tudom,az orvosok azt mondják természetes, de nem nekik fáj ennyire hanem nekem! Szerintem az idegszálamat nyomja a baba.. Remélem tudtok valami jó tanácsot! Köszönöm előre is!

2023. aug. 10. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh...

Nem, nem jó, ha ideget nyom, azt semmivel nem tudod megszüntetmi.

A magneb6 táplálékkiegészítő, nem fájdalomcsillapító.

A baba pedig nem a fejét mozgatja, hanem az egész baba mozog...

És a baba ne tud "lemenni a hasad alá", tekintve hogy a hasadban van

...

Igen, ez természetes, és hiába rossz, nincs vele mit tenni.

2023. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jó rá. Magnézium és b6 vitamin. Komoly fájdalomra se mindig hat a fájdalomcsillapító sem, nemhogy egy sima vitamin készítmény.
2023. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!