Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 11 hetes vagyok,...

Normális, ha 11 hetes vagyok, de nincs pisilési ingerem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem is volt, de már rég nyomnia kellett volna a húgyhólyagot, nem szerinetek?:/

Jövőhéten megyek 12. Uh-ra:).

Minden terhes ismerősömnek már hamarabb állandóan pisilnie kellett.

Remélem ez nem gond és minden rendben lesz.

8 hetesen még minden oké volt, de az már rég volt.:)



2023. aug. 12. 09:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Természetesen örülök, hogy nem kell mindig pisilni! Viszont úgy tudom ez a tünet hamar jön.
2023. aug. 12. 09:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem jól tudod. Minek kéne nyomni a húgyhólyagot? Attól még nagyon-nagyon messze vagy.

Koraterhességnél a gyakori vizelést a hormonok váltHATják ki, egyáltalán nem törvényszerű, ahogy a hányás vagy bármi más sem.

2023. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb a második trimeszterben volt hogy hajnalban felkeltem egyszer mindog hogy pisilnem kell. Se a legelején se a legvégén nem volt semmi extra. De semmikor nem kellett állandóan pisilnem.
2023. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik terhességnél SEM volt megnövekedett vizelési inger.
2023. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a harmadik trimeszterben.

Volt hogy éjjel 12x mentem. Megszamoltam -.-

2023. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 hetesen is végig ültem egy 3.5 órás autóutat, előtte és utána sem volt különösebben sok inger. Talán a legvégén, az utolsó 3,4 hétben éreztem sokszor, hogy kéne pisilni, de nem igazán kellett.
2023. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nekem sem volt ez a sokat kell pisilni dolog.


Hányni is csak 2x hánytam, nem voltam rosszul, nekem az egyetlen tünetem az volt, hogy állandóan aludtam volna. Képes voltam egy nap 14 órát aludni (úgy hogy 8 órát dolgoztam). Tulajdonképp egy hónapot átaludtam :D

2023. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
16héten vagyok és az elejétől kezdve nem kell többet pisilni mennem,akárcsak a terhességem elött..
2023. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2023. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mindenkinek pisilési ingere és nem kell, hogy legyen. Minden terhesség más. Valakinek egyáltalán semmi tünete nincsen, mintha nem is lenne terhes.

Nálam az elsőnél kb ahogy megfogant onnantól kezdve 1-2 óránként jártam pisilni éjjel-nappal a végéig. A másodiknál egyaltalán nem volt ilyen, simán bírtam 3-4-5 órát is. Éjszaka nem is kellett felkelnem, max a végén amikor már nyomta a hólyagomat, cserébe végig hánytam.

2023. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!